Jaký vybrat program?

Přiobjednejte si

Jaký vybrat program?

Přiobjednejte si

Blog & inspirace

O zdravém a chutném jídle.

Text o tomto blogu.

Zjistit více

 

Zdravé stravování ve spolupráci s Andy Pavelcovou z FITFAB Strong připravilo seriál o cvičení problémových partií. Postupně zveřejňujeme účinné cviky jednotlivých částí, abyste v kombinaci s krabičkovou dietou dosáhli těch nejlepších výsledků. Aktuálně přinášíme cvik na formování hýždí pomocí dřepu.

Blog & inspiracePřečíst celé

Přinášíme další úspěšnou a povzbuzující proměnu s krabičkami Zdravého stravování. Objektem proměny byla tentokráte žena. Opět vás provedeme průběhem její redukce hmotnosti, která byla opravdu razantní. Za prvních 10 měsíců zhubla paní Kateřina 22,7 kg a za dalších 14 měsíců 24,8 kg. Celkem tedy zhubla neuvěřitelných 47,5 kg.

Blog & inspiracePřečíst celé

Těhotenství patří pro většinu žen k nejkrásnějšímu období jejich života, avšak nese s sebou logické navýšení hmotnosti, se kterým následně maminky po porodu často bojují. Bohužel jen málokterá žena se po porodu dostane bez problémů na svou původní váhu. Nepatříte-li mezi tyto šťastné ženy a tápete, jak zhubnout po porodu, přinášíme vám pár rad, se kterými půjdou kila zdravě a zvesela dolů.

Blog & inspiracePřečíst celé

Chcete po skončení krabičkové diety dlouhodobě udržet svoji hmotnost a konečně proniknout do podstaty zdravé výživy? Máte možnost to zkusit, díky FitNut akademii.

Blog & inspiracePřečíst celé

Zdravé stravování ve spolupráci s Andy Voříškovou (Pavelcovou) z FITFAB Strong připravilo seriál o cvičení problémových partií.

Aktuální cvik je určen pro zpevnění středu těla. Propojte vhodné stravování, které zredukuje břišní tuk a efektivní cvik a dopracujte se tak k pevnému bříšku.

Blog & inspiracePřečíst celé

Lékařka Helena ve svých 33 letech vážila okolo 90 kg, nyní po 2,5 letech váží o polovinu méně a letos v Lomnici u Tišnova zdolala 100km terénní běžecký závod a stala se absolutní vítězkou s časem 9:16:37. S manželem si také splnili životní sen a úspěšně dokončili 2 vytrvalostní závody swimrunu v sérii závodů Ötillö, ve Švédsku a Švýcarsku. Na to že Helena začala s během až v období hubnutí, je to neuvěřitelný výsledek.

Blog & inspiracePřečíst celé

S rostoucími letními teplotami roste i chuť na saláty. Jenže… Zeleninové saláty nám mnohdy nemusí dodat všechny potřebné živiny, nenabijí naše tělo dostatečným množstvím energie a zasytí jen na krátkou dobu. O tom, že saláty nemusí být nutně jen zeleninové, jsme tu už jednou psali.

Blog & inspiracePřečíst celé

Zdravé stravování ve spolupráci s Andy Pavelcovou z FITFAB Strong připravilo seriál o cvičení problémových partií.

Aktuální cvik je určen pro aktivaci břišních svalů. Krabičková dieta od Zdravého stravování vám navíc pomůže zredukovat břišní tuk, a tak spolu s cvičením dosáhnete plochého břicha.

Blog & inspiracePřečíst celé

Ve Zdravém stravování rádi pracujeme s microgreens, které odebíráme od spřátelené aquaponické farmy inGreen, kterou s kamarády založil Michal Tesařík. Protože jejich pěstění můžete zvládnout při troše umu i doma, tak jsme spolu s Michalem Tesaříkem dali dohromady pár věcí, jak si pěstění microgreens můžete ulehčit a co je dobré vědět.

Blog & inspiracePřečíst celé

Pokud jídelníček optimálně poskládáte, můžete zefektivnit redukční účinek. Vyzkoušejte následující tříměsíční kombinaci našich programů, které vznikly pod dohledem nutričního týmu Zdravého stravování. Jednotlivé programy pomohou s dílčími problémy, které redukce obnáší.

Blog & inspiracePřečíst celé

Nenechte si ujít nejdůležitější
novinky o Zdravém stravování

Nebojte se, váš email rozhodně nepřehltíme.
Obvykle zasíláme dvě nejdůležitější zprávy měsíčně.

Vaše data jsou v bezpečí. Přečtěte si více o našich zásadách ochrany osobních údajů.

 

Facebook Zdravého stravováníFacebook Zdravého stravování

+420 517 070 333Po-Čt:  8:00-17:00
Pá:       8:00-16:00
Ne:       12:00-19:00 (pouze dotazy ohledně rozvozu)

info@zdravestravovani.cz


Informace o naší krabičkové dietě


Copyright ©2023 Zdravé stravování s.r.o. | Design IMPnet, realizace Reperio