Pro každý den s upraveným jídelníčkem

Pro sport

Speciální programy

Jaký vybrat program?

Přiobjednejte si

Pro sport

Hledáme: skladník/skladnice hotových výrobků

02. 06. 2024

Hledáte stabilní zaměstnání? Rozšiřujeme výrobu a proto hledáme nové kolegy.

Pošlete životopis a přijďte se k nám podívat! Jsme Zdravé stravování a v potravinářské výrobě působíme již více jak 12 let. Zaměřujeme se
také na doplňkový potravinářský program a další produkty.

Zjistit více

Zdravé stravování - příprava pokrmů

Hledáme: nové spolupracovníky/ce do skladu hotových výrobků

Co vás čeká

  • práce s hotovými výrobky
  • vychystávání výrobků dle objednávek
  • příjem a zakládání výrobků do chladících boxů
  • účast na inventurách
  • práce v chladném prostředí
  • pracovní týden od pondělí do pátku, třísměnný provoz, občas práce o víkendu

Požadujeme

  • základní znalost práce na PC
  • manuální a technickou zručnost
  • pečlivost, pracovní nasazení a chuť pracovat

Nabízíme

  • stabilní zázemí v rámci české firmy
  • sleva na firemní výrobky
  • možnost stravování v rámci firmy
  • vhodné pro absolventy a osoby bez praxe
  • free days

Nástup možný ihned!

Nenechte si ujít nejdůležitější
novinky o Zdravém stravování

Nebojte se, váš email rozhodně nepřehltíme.
Obvykle zasíláme dvě nejdůležitější zprávy měsíčně.

Vaše data jsou v bezpečí. Přečtěte si více o našich zásadách ochrany osobních údajů.

Facebook Zdravého stravováníFacebook Zdravého stravování

+420 517 070 333Po-Čt:  8:00-17:00
Pá:       8:00-16:00
Ne:       12:00-19:00 (pouze dotazy ohledně rozvozu)

info@zdravestravovani.cz

Informace o naší krabičkové dietě