Jaký vybrat program?

Přiobjednejte si

Jaký vybrat program?

Přiobjednejte si

Aktuality

Přehled nejdůležitějších provozních informací a novinek ze Zdravého stravování najdete právě v aktualitách. Rozšířenější informace, recepty, témata k výživové problematice si můžete přečíst na našem blogu nebo se přihlásit k našemu newsletteru.

Zjistit více

 
Zdravé stravování - příprava pokrmů

Den české státnosti 28. 9. letos vychází na čtvrtek a proto vaříme.  V provozu bude i zákaznický servis.

Zjistit více

Rok se s rokem sešel a je potřeba s předstihem myslet na cukroví. I letos si přejeme, abyste ve zdraví prožili klidné a veselé Vánoce, a proto můžete nechat pečení cukroví opět na nás.
V kilovém balení na Vás bude čekat 15 druhů poctivého cukroví, a ještě ve zdravější verzi. 

Zjistit více

Pro mnoho malých a středních podniků, které se specializují na zdravé stravování, je přeprava potravin často velkou výzvou. Díky službám Chlazené Autopůjčovny se tato výzva stává mnohem jednodušší. Firmy mohou jednoduše pronajmout vozidlo s chlazením a zajistit tak, že jejich produkty dorazí ke zákazníkům v optimálním stavu.

Zjistit více

Vážení klienti Zdravého stravování,  

je nám nesmírně líto, že musíme po 4 letech zrušit naši službu zpětného odběru krabiček, kterou jsme zajišťovali recyklaci obalů naší krabičkové diety. Služba bude ukončena k 7.8.2023.

Zjistit více

Od pondělí 3. 7. do pátku 7. 7. z důvodu svátků a celozávodní dovolené nevaříme. Pokud si chcete na tento týden zajistit stravu, připravili jsme multipacky s pasterizovanými jídly

Zjistit více

Ve Zdravém stravování bude probíhat od 3.7.2023 do 7.7.2023 celozávodní dovolená, během které se nevaří. Připravili jsme pro vás možnost objednání multipacků s pasterizovanými jídly, která mají prodlouženou trvanlivost jídel.

Zjistit více

Na pondělky 1.5. a 8. 5. NEVAŘÍME z důvodu svátků. Výjimkou je programy KETO.
V tyto dny nebude v provozu ani zákaznický servis.

Zjistit více

Na pátek 7.4. a pondělí 10.4. NEVAŘÍME z důvodu velikonočních svátků. Výjimkou jsou programy KETO a JÍDLO NA VÍKEND.
V tyto dny nebude v provozu ani zákaznický servis.

Zjistit více

Od 28.3.2023 si můžete objednat nový stravovací program Jíme 3x denně. Jde o obdobu programu Pro Zdraví. Nový program Jíme 3x denně je dostupný v energetických řadách 5 000, 6 000, 7 000, 8 000, 9 000 a 10 000 kJ a příslušná energetická řada bude rozpočítána do tří chodů, tedy do snídaně, oběda a večeře.

Zjistit více

Jedná se o službu, kde bude probíhat bezkontaktní závoz mezi cca 2 a 6 hodinou ranní, a to v Praze a Brně. Krabičky s jídly budou předány na kliku nebo do boxu u domu či bytu, tedy bez nutnosti osobního předání.

Zjistit více

Od 27.2. 2023 máme připravenou novou oblast rozvozu - města Písek, Strakonice, Voďnany, Hluboká nad Vltavou, Týn nad Vltavou. Objednávat můžete už dnes!

Zjistit více

Od 30.1.2023 lze objednávat nový program Jídlo na víkend, který komfortně vyřeší vaši starost s víkendovým stravováním. Program můžete využít samostatně nebo jím doplnit individuální krabičkovou dietu, kterou u Zdravého stravování odebíráte přes pracovní týden.

Zjistit více

Nenechte si ujít nejdůležitější
novinky o Zdravém stravování

Nebojte se, váš email rozhodně nepřehltíme.
Obvykle zasíláme dvě nejdůležitější zprávy měsíčně.

Vaše data jsou v bezpečí. Přečtěte si více o našich zásadách ochrany osobních údajů.

 

Facebook Zdravého stravováníFacebook Zdravého stravování

+420 517 070 333Po-Čt:  8:00-17:00
Pá:       8:00-16:00
Ne:       12:00-19:00 (pouze dotazy ohledně rozvozu)

info@zdravestravovani.cz


Informace o naší krabičkové dietě


Copyright ©2023 Zdravé stravování s.r.o. | Design IMPnet, realizace Reperio