Pro každý den s upraveným jídelníčkem

Speciální programy

Jaký vybrat program?

Přiobjednejte si

Pro každý den s upraveným jídelníčkem

Speciální programy

Jaký vybrat program?

Přiobjednejte si

Aktuality

Přehled nejdůležitějších provozních informací a novinek ze Zdravého stravování najdete právě v aktualitách. Rozšířenější informace, recepty, témata k výživové problematice si můžete přečíst na našem blogu nebo se přihlásit k našemu newsletteru.

Zjistit více

 
Zdravé stravování - příprava pokrmů

Rok se s rokem sešel a je potřeba s předstihem myslet na cukroví. I letos si přejeme, abyste ve zdraví prožili klidné a veselé Vánoce, a proto můžete nechat pečení cukroví opět na nás.
V kilovém balení na Vás bude čekat 15 druhů poctivého cukroví, a ještě ve zdravější verzi. 

Zjistit více

Připravili jsme 4 zvýhodněné balíčky s 5% slevou navíc k Vašemu bonusovému programu.

Zjistit více

Na tyto dny vaříme. V případě že budete potřebovat odhlásit stravu, nebo změnit adresu dodání, prosíme o nahlášení 3 pracovní dny předem.

 

 

 

Zjistit více

10% jednorázová sleva při odběru 3měsíčního balíčku, který zahrnuje 1 měsíc diety KETO, 1 měsíc diety PROTEIN EXTRA a 1 měsíc diety PRO ZDRAVÍ+.

Zjistit více

Náš nutriční tým pro Vás sestavil nový program KETO, který přinese výrazné hubnutí v krátké době. Protože program je možné objednat maximálně na měsíc a poté je vhodné pro udržení váhového úbytku pokračovat některým z našich jiných programů, připravili jsme speciální balíček 1 + 1. 

Zjistit více

Je nám velmi líto, že musíme z důvodu strmě rostoucích cen paliv a nepředvídatelnosti situace přistoupit k následujícím opatřením, ale nic jiného nám bohužel nezbývá a musíme reagovat.

Zjistit více

Rozšiřujeme oblasti rozvozu, nově vozíme: Břeclav , Mikulov , Hrušovany nad Jeviškou , Hevlín , Hrádek , Hodonice , Znojmo a blízké okolí.

Zjistit více
13.3.2022

FLEXI IN

Zdravé stravování se tentokrát nechalo inspirovat flexitariánstvím, jehož základní myšlenku překlopilo do stravovacího programu FLEXI IN.

Zjistit více

Z důvodu epidemické situace jsou naše nutriční poradny od 29. 11. 2021 minimálně do konce roku 2021 bohužel uzavřeny. Omlouváme se a děkujeme za pochopení

Zjistit více

Z technických důvodů se nám po 15h bohužel nedovoláte, ani nedopíšete. E-mailové zprávy a objednávky budeme vyřizovat opět od pondělí 13.12.

Zjistit více

Léto už se blíží - pokud Vám svaly ochably a místo pekáče buchet máte na břiše jeden pořádně nakynutý bochánek, je nejvyšší čas s tím něco udělat. Podpořili jsme krabičkami pořad Formujte se s Mottlicí! na Óčku...

Zjistit více

Situace ohledně COVIDu není nejpříznivější, ale nenechme se tím zdeptat. Pohybem a posílenou imunitou můžeme zvýšit obranyschopnost našeho organismu. Ptáte se jak, když se omezují volnočasové a sportovní aktivity?

Zjistit více

Nenechte si ujít nejdůležitější
novinky o Zdravém stravování

Nebojte se, váš email rozhodně nepřehltíme.
Obvykle zasíláme dvě nejdůležitější zprávy měsíčně.

Vaše data jsou v bezpečí. Přečtěte si více o našich zásadách ochrany osobních údajů.

 

Facebook Zdravého stravováníFacebook Zdravého stravování

+420 517 070 333Po-Čt:  8:00-17:00
Pá:       8:00-16:00
Ne:       12:00-19:00 (pouze dotazy ohledně rozvozu)

info@zdravestravovani.cz


Informace o naší krabičkové dietě


Copyright ©2022 Zdravé stravování s.r.o. | Design IMPnet, realizace Reperio