Jaký vybrat program?

Přiobjednejte si

Jaký vybrat program?

Přiobjednejte si

Aktuality

Přehled nejdůležitějších provozních informací a novinek ze Zdravého stravování najdete právě v aktualitách. Rozšířenější informace, recepty, témata k výživové problematice si můžete přečíst na našem blogu nebo se přihlásit k našemu newsletteru.

Zjistit více

 
Zdravé stravování - příprava pokrmů

Od 30.1.2023 lze objednávat nový program Jídlo na víkend, který komfortně vyřeší vaši starost s víkendovým stravováním. Program můžete využít samostatně nebo jím doplnit individuální krabičkovou dietu, kterou u Zdravého stravování odebíráte přes pracovní týden.

Zjistit více

Zdravé stravování má provozní odstávku od 24.12.2022 do 7.1.2023, tzn. že první vámi objednané krabičky budou doručeny v neděli 8.1.2023.

Zjistit více

Připravili jsme pro vás novinku. Předchystané kilové party sety plné delikates, které pozdvihnou váš večírek či rodinnou sešlost na novou úroveň.

Zjistit více

Nechcete o Vánocích vařit? Žádný problém, my ve Zdravém stravování se o vše postaráme. Nachystali jsme totiž vánoční multipacky, tedy 10 druhů jídel ve 4 různých sadách. Jídla jsou inspirovaná jak tradiční českou, tak mezinárodní gastronomií.

Zjistit více

Rok se s rokem sešel a je potřeba s předstihem myslet na cukroví. I letos si přejeme, abyste ve zdraví prožili klidné a veselé Vánoce, a proto můžete nechat pečení cukroví opět na nás.
V kilovém balení na Vás bude čekat 15 druhů poctivého cukroví, a ještě ve zdravější verzi. 

Zjistit více

Připravili jsme 4 zvýhodněné balíčky s 5% slevou navíc k Vašemu bonusovému programu.

Zjistit více

Na tyto dny vaříme. V případě že budete potřebovat odhlásit stravu, nebo změnit adresu dodání, prosíme o nahlášení 3 pracovní dny předem.

 

 

 

Zjistit více

10% jednorázová sleva při odběru 3měsíčního balíčku, který zahrnuje 1 měsíc diety KETO, 1 měsíc diety PROTEIN EXTRA a 1 měsíc diety PRO ZDRAVÍ+.

Zjistit více

Náš nutriční tým pro Vás sestavil nový program KETO, který přinese výrazné hubnutí v krátké době. Protože program je možné objednat maximálně na měsíc a poté je vhodné pro udržení váhového úbytku pokračovat některým z našich jiných programů, připravili jsme speciální balíček 1 + 1. 

Zjistit více

Je nám velmi líto, že musíme z důvodu strmě rostoucích cen paliv a nepředvídatelnosti situace přistoupit k následujícím opatřením, ale nic jiného nám bohužel nezbývá a musíme reagovat.

Zjistit více

Rozšiřujeme oblasti rozvozu, nově vozíme: Břeclav , Mikulov , Hrušovany nad Jeviškou , Hevlín , Hrádek , Hodonice , Znojmo a blízké okolí.

Zjistit více
13.3.2022

FLEXI IN

Zdravé stravování se tentokrát nechalo inspirovat flexitariánstvím, jehož základní myšlenku překlopilo do stravovacího programu FLEXI IN.

Zjistit více

Nenechte si ujít nejdůležitější
novinky o Zdravém stravování

Nebojte se, váš email rozhodně nepřehltíme.
Obvykle zasíláme dvě nejdůležitější zprávy měsíčně.

Vaše data jsou v bezpečí. Přečtěte si více o našich zásadách ochrany osobních údajů.

 

Facebook Zdravého stravováníFacebook Zdravého stravování

+420 517 070 333Po-Čt:  8:00-17:00
Pá:       8:00-16:00
Ne:       12:00-19:00 (pouze dotazy ohledně rozvozu)

info@zdravestravovani.cz


Informace o naší krabičkové dietě


Copyright ©2023 Zdravé stravování s.r.o. | Design IMPnet, realizace Reperio