Pro každý den s upraveným jídelníčkem

Pro sport

Speciální programy

Jaký vybrat program?

Přiobjednejte si

Pro každý den s upraveným jídelníčkem

Pro sport

Speciální programy

Jaký vybrat program?

Přiobjednejte si

p flexiin
j flexiin

Program krabičkové diety:KETO

Rychlé a efektivní hubnutí inspirované keto dietou

Stravovací program KETO od Zdravého stravování inspirovaný keto dietou nadchne všechny, kteří jsou netrpěliví a potřebují pro motivaci vidět výsledky hubnutí co nejdříve.

O programu KETO

Dieta čerpá z výhod, které skýtá úprava poměru makroživin, ale zohledňuje potencionální rizika, která plynou z dlouhodobého držení keto diety. Proč si ho zvolit?

 • Dieta pro rychle viditelné výsledky hubnutí.
 • Jídelníček keto diety je postavený na významném snížení sacharidů, a naopak navýšení tuků.
 • Energie je získávána z nastřádané tukové tkáně.
 • Na víkendy jsou pro konstantní ketogenezi zajištěna chutná jídla, která jsou balena pomocí potravinářského plynu. V případě, že nemáte zájem o jídla na víkend uveďte do objednávkového formuláře/operátorce na klientském centru. 
 • Poté lze pokračovat s jiným typem dietního stravování, který pracuje již s vyváženějším poměrem živin, je pro organismus optimálnější a zabrání jo-jo efektu.
 • Program lze objednat pouze v následujících variantách: na týden (bez/včetně víkendu, 2 týdny (bez/včetně víkendu) na 3 týdny (bez/včetně víkendu) nebo měsíc (bez/včetně víkendu).  Objednávka bude akceptována vždy od následujícího pondělí. Odhlásit jídlo lze vždy do pátku 12:00 od následujícího pondělí (o víkendu probíhá výroba pasterizovaných jídel na další víkend, proto nelze odhlašovat dříve).
 • Jídelníček KETO je k dispozici v pěti energetických řadách, a to 6 000, 7 000, 8 000, 9 000, 10 000 kJ.
 • Na program nelze nastavit výjimky.

Během celého hubnutí je důležité udržet sacharidy pod kontrolou. Zdravé stravování tak nabízí možnost zajištění chutných jídel na víkend. Jídlo je v krabičce baleno pomocí potravinářského plynu, takže se prodlouží jeho trvanlivost.

Tím pokrmům zajistíme čerstvost jídel i ve dnech, kdy běžně nevaříme. Nehrozí tak, že byste během diety přerušili ketogenezi, což je soubor metabolických procesů, kdy dochází díky upravenému jídelníčku ke změně využití čerpání energie. 

Více informací o principech, přínosech a úskalích ketodiety si můžete přečíst ve výživovém okénku níže.


Suroviny Suroviny:

Jídelníček v programu KETO má upravený poměr živin, a to následovně: sacharidy 10 %, bílkoviny 10-20 %, tuky 70-80 %. Sacharidy jsou v keto programu značně poníženy (jejich celodenní příjem nepřesáhne 10 %) a jsou nahrazeny tuky. Základem jídelníčku jsou pokrmy z tučných mas (slanina, vepřové, kuřecí, jehněčí, ryby) a mléčných plnotučných výrobků (jogurty, smetany, kefíry, tučné sýry), ořechů a semen. Nechybí ani nízkosacharidová zelenina bohatá na vodu, jako je květák, brokolice, saláty, chřest, zelí, kapusta či avokádo apod.

Výživové okénko Výživové okénko

Co je to keto dieta?

Při běžném fungování a vyvážené stravě se standardním rozložení makronutrientů organismus ukládá cukr do jater a svalů a tuky do tukových buněk. Upravením poměru základních živin, kdy dojde k zásadnímu snížení sacharidů, se metabolismus přepne do glukoneogeneze a ketogeneze. Prakticky dojde k tomu, že organismus bude odebírat energetické zásoby uložené ve svalech a játrech a po jejich vyčerpání si vytvoří tzv. ketolátky z rozpadu tukové tkáně.

Dojde tím ke zlepšení hladiny tuků a cukru v krvi a zároveň k rychlé redukci nadbytečného tuku.

Nízkosacharidová dieta od Zdravého stravování pracuje namísto významného navýšení bílkovin s navýšením tuku. Tuk jednak snižuje chuť k jídlu a z pohledu inzulínu je tuk neutrální. Organismus při dodržení nízkosacharidové diety s navýšením příjmu tuků navíc dosáhne ketogeneze za všech okolností.

Je důležité myslet na to, že jakékoliv porušení nízkého příjmu sacharidů ukončí ketogenezi, kdy organismus čerpá energii z tukových zásob.

Nízkosacharidovou dietu není optimální držet dlouhodobě. Ta, která navyšuje příjem bílkovin v dlouhodobém horizontu, může přetížit játra a ledviny, což není žádoucí, proto je důležité, aby ketodietu nastavoval nutriční tým a byla držena po omezenou dobu, jak je tomu v případě programu KETO od Zdravého stravování. V případě nízkosacharidové diety s navýšením tuků může dojít např. ke zvýšení cholesterolu, pokud si nehlídáme příjem zdravých tuků, a k únavě. Není také ideální v případě, že hodně sportujeme.

 

Program Keto
Program Keto
Program Keto
Program Keto
Program Keto
Program Keto
Program Keto
Program Keto
Program Keto
Program Keto
Program Keto
Program Keto
Program Keto
Program Keto
Program Keto
Program Keto

 

Možné varianty programu KETO

Vyberte si program a jeho variantu, které vám nejlépe vyhovují. Vždy se snažíme vyjít zákazníkům maximálně vstříc a nabízet tak dostatečně širokou škálu programů, ze kterých má možnost vybrat si opravdu každý.

Varianty dle kJ

Doporučovací kalkulačka

6 000 kJ

7 000 kJ

8 000 kJ

9 000 kJ

10 000 kJ


Celodenní

Snídaně

Svačina

Oběd

Svačina

Večeře

2024-12-31

Ceník programu KETO


6 000 kJ7 000 kJ8 000 kJ9 000 kJ10 000 kJ
Celodenní556 Kč591 Kč625 Kč649 Kč674 Kč
 • Ceny jsou včetně dopravy. Od 14.3.2022 se mimořádně připočítává až do odvolání palivový příplatek viz níže.
 • Ceny zahrnují DPH, jsou platné pro objednávku na 1 měsíc (20 pracovních dnů a více)
 • Vážíme si stálých zákazníků - čím déle s námi jíte, tím nižší máte cenu. Více o věrnostních slevách.

zobrazit kompletní ceník

OBJEDNAT KETO

Objednejte teď a můžete jíst
od čtvrtku 25.4. 2024.

Mohl by vás zaujmout také tento program

 

Fitness jídelníček Protein+ dodá potřebnou skladbu živin všem, kdo silově cvičí a usilují o růst svalové hmoty. Krabičková dieta Protein+ zajistí optimálním jídelníčkem až 80% podíl na výsledném efektu. Navíc vhodnou stravou zajistíte i regeneraci svalů.

 

Dáváme si záležet, aby vám chutnalo

Cílem našeho nutričního týmu v čele s Mgr. Kateřinou Šimkovou je připravovat speciální jídelníčky splňující specifické nároky. Vždy tak, aby úpravy v jídelníčku nepředstavovaly riziko, neměli jste hlad a jídla z kvalitních surovin vám chutnala.

 

Zjisti více o přípravě jídel a jídelníčku

 
Zdravé stravování - příprava pokrmů

Nenechte si ujít nejdůležitější
novinky o Zdravém stravování

Nebojte se, váš email rozhodně nepřehltíme.
Obvykle zasíláme dvě nejdůležitější zprávy měsíčně.

Vaše data jsou v bezpečí. Přečtěte si více o našich zásadách ochrany osobních údajů.

 

Facebook Zdravého stravováníFacebook Zdravého stravování

+420 517 070 333Po-Čt:  8:00-17:00
Pá:       8:00-16:00
Ne:       12:00-19:00 (pouze dotazy ohledně rozvozu)

info@zdravestravovani.cz


Informace o naší krabičkové dietě


Copyright ©2024 Zdravé stravování s.r.o. | Design IMPnet, realizace Reperio