Pro každý den s upraveným jídelníčkem

Pro sport

Speciální programy

Jaký vybrat program?

Přiobjednejte si

Pro každý den s upraveným jídelníčkem

Pro sport

Speciální programy

Jaký vybrat program?

Přiobjednejte si

p prozdravi
j prozdravi

Program krabičkové diety:FIT +

Pro dobrou fyzickou kondici

Program Fit+ je určen pro všechny, kteří chtějí zlepšit svou fyzickou kondici a zhubnout pár kilogramů pomocí vyváženého fitness jídelníčku v kombinaci s pohybem. Krabičková dieta s programem Fit+ vám pomůže cíle dosáhnout.

O programu FIT +

Program Fit+ je určen pro všechny sportovce, kteří dbají na zdravou a vyváženou stravu, která jim pomůže zhubnout pár kilogramů a udržet si dobrou fyzickou kondici. Proč si vybrat právě tento program?

  • S jídelníčkem programu Fit+ a aerobním tréninkem zrychlíte a zlepšíte váš metabolismus.
  • Jídelníček je sestaven pod odborným dohledem nutričního týmu zakladatelky Zdravého stravování, Mgr. Kateřiny Šimkové.
  • Program vám dopřeje dostatek energie potřebné pro váš trénink a poskytne vašemu tělu optimální množství živin nezbytných k regeneraci organismu.
  • Velká pozornost je věnována pestrosti jídelníčku a v programu se můžete těšit na mnoho chutných, zdravých pokrmů včetně fitness dezertů, které vás mile překvapí.
  • Suroviny jsou vybírány v té nejvyšší kvalitě v souladu s nejnovějšími poznatky v oblasti fitness a zdravého stravování.
  • Pro přípravu jídel jsou používány šetrné technologické postupy pro zachování nutričních hodnot. Skladba surovin potěší všechny, kteří inklinují ke zdravému životnímu stylu.

Strava představuje při hubnutí a zlepšení kondice až 80 % úspěchu, a proto je správné složení jídelníčku při tréninku velmi důležité.

Tento program je vhodný pro sportovce, kteří upřednostňují aktivity, jako je jízda na kole, běh, plavání, či skupinové lekce aerobního charakteru.

 


Suroviny Suroviny

V krabičkové dietě nenajdete žádný přidaný cukr. V programu FIT + je ze sladidel používán med a různá přírodní sladidla, jako je čekankový, rýžový a javorový sirup.

Můžete se těšit na celozrnné výrobky, luštěniny, obiloviny i 2x týdně ryby, které jsou důležitým zdrojem omega-3 mastných kyselin.

Najdete zde správný poměr nenasycených a minimální množství nasycených tuků.

Podíl sacharidů v jídelníčku programu Fit+ tvoří 40–⁠60 %. Zdrojem sacharidů jsou v programu celozrnné těstoviny, celozrnné pečivo a výrobky z celozrnné mouky jako knäckebrot, žitné tyčky či křehké plátky. Nezapomínáme však ani na brambory a různé druhy rýže.

Důraz je v programu kladen na kvalitní bílkoviny, jejichž úkolem je podílet se na mnoha funkcích, jako je stavba a regenerace svalové tkáně. Kvalitní zdroj bílkovin v programu zastupují nízkotučné mléčné výrobky, libové maso, luštěniny či vejce.

Potřebnou součástí jídelníčku je také vláknina pro svoji nepostradatelnou funkci ve střevech a také tím, že na sebe váže vodu a některé látky z potravy (například cholesterol).

Program lze objednat v libovolné kombinaci chodů. Na program Fit+ lze uplatnit výjimky.

Výživové okénko Výživové okénko

Strava je důležitá nejen jako zdroj energie, ale také zdroj vitaminů, minerálních látek a látek potřebných pro regeneraci našeho těla. Kombinace správně nastaveného jídelníčku s pravidelnými aerobními aktivitami představuje úspěšnou cestu za štíhlou linií a zdravým tělem.

Krabičková dieta vás naučí pravidelnosti a pestrosti jídelníčku, zároveň lze díky ní jednoduše sledovat denní energetický příjem. Pro organismus je důležité přijímat optimální poměr makroživin, které zastupují bílkoviny, sacharidy a tuky. Všechny živiny mají v organismu svou nezastupitelnou funkci.

Kvalitní bílkoviny mají představovat nedílnou součást vašeho každodenního jídelníčku. Nezapomínejte tedy na dostatečný denní přísun bílkovin. Ten závisí na věku, pohlaví, hmotnosti, pohybové aktivitě a zdravotním stavu.

Sacharidy jsou zdrojem energie pro naše tělo, kde se ukládají v podobě jaterního a svalového glykogenu. Při nadměrném příjmu sacharidů (především jednoduchých – cukrů) se však začnou ukládat i v podobě tuku, což určitě nechceme. Proto je důležité do jídelníčku zařazovat především komplexní sacharidy, které jsou zdrojem vlákniny a skvěle nás zasytí. Odborníci doporučují pokrýt 40-60 % přijaté energie za den právě pomocí komplexních sacharidů. I to je důvod, proč v krabičkách minimalizujeme použití jednoduchých sacharidů a zařazujeme ty komplexní.

Do jídelníčku se snažíme zařazovat potraviny bohaté na zdraví prospěšné nenasycené tuky – např. častějším výskytem ryb a široké škály ořechů a semen. Příjem omega-3 nenasycených mastných kyselin má pozitivní vliv na zdraví srdce, fungování mozku a imunitního systému. Tuky jsou také nezbytné pro vstřebávání vitaminů A, D, E, K ze stravy.

Všechny tyto poznatky bereme při přípravě programů v potaz a jídelníčky jsou proto vyvíjeny pod drobnohledem nutričních specialistů.

 

1
Čočkový salát s kozím sýrem a brusinkami
Fit Cockovy Salat S Kozim Syrem A Brusinkami Zdrave Stravovani Sm
FIT PLUS oběd
2
Tortilla s hovězím masem a batáty
FIT PLUS snídaně
FIT PLUS Svacina 2 03
FIT PLUS svačina
3
Dip s pečeným česnekem a piniovými ořechy
FIT PLUS večeře
4
Ratatouille zelenina s fetou, quinoa

 

Možné varianty programu FIT +

Vyberte si program a jeho variantu, které vám nejlépe vyhovují. Vždy se snažíme vyjít zákazníkům maximálně vstříc a nabízet tak dostatečně širokou škálu programů, ze kterých má možnost vybrat si opravdu každý.

Varianty dle kJ

Doporučovací kalkulačka

5 000 kJ

6 000 kJ

7 000 kJ

8 000 kJ

9 000 kJ

10 000 kJ

12 000 kJ


Doplňky k menu

Přiobjednejte si k libovolné variantě něco navíc.

Zobrazit všechny doplňky

doplnky polevka
Polévka

doplnky smoothie
Smoothie

doplnky dezertDezert

doplnky freshFresh

doplnky zeleninova miskaZeleninová miska


Celodenní

Snídaně

Svačina

Oběd

Svačina

Večeře

Celodenní bez snídaně

Snídaně

Svačina

Oběd

Svačina

Večeře

Celodenní bez oběda

Snídaně

Svačina

Oběd

Svačina

Večeře

Celodenní bez večeře

Snídaně

Svačina

Oběd

Svačina

Večeře

Dopolední

Snídaně

Svačina

Oběd

Svačina

Večeře

Odpolední

Snídaně

Svačina

Oběd

Svačina

Večeře

Bez svačin

Snídaně

Svačina

Oběd

Svačina

Večeře

Oběd + večeře

Snídaně

Svačina

Oběd

Svačina

Večeře

Snídaně + oběd

Snídaně

Svačina

Oběd

Svačina

Večeře

Snídaně + večeře

Snídaně

Svačina

Oběd

Svačina

Večeře

Snídaně

Snídaně

Svačina

Oběd

Svačina

Večeře

Oběd

Snídaně

Svačina

Oběd

Svačina

Večeře

Večeře

Snídaně

Svačina

Oběd

Svačina

Večeře

2024-12-31

Ceník programu FIT +


Cena těchto kombinací obsahuje dopravu.

Ceny těchto kombinací v sobě neobsahují dopravu. Poplatek za dopravu činí 99 Kč / den (bez ohledu na počet objednaných jídel).

  • Ceny jsou včetně dopravy mimo samostatných snídaní/obědů/večeří. Poplatek za dopravu u snídaní/obědů/večeří činí 99 Kč / den (bez ohledu na počet objednaných jídel).  Od 14.3.2022 se mimořádně připočítává až do odvolání palivový příplatek viz níže.
  • Ceny zahrnují DPH, jsou platné pro objednávku na 1 měsíc (20 pracovních dnů a více)
  • Vážíme si stálých zákazníků - čím déle s námi jíte, tím nižší máte cenu. Více o věrnostních slevách.
  • Celková energetická hodnota (5 000 kJ, 6 000 kJ atd.) platí jen pro celodenní menu. Pokud si objednáte „menší” kombinaci (např. jen dopolední menu), celková energetická hodnota se zmenší o neodebrané chody. Energetickou hodnotu konkrétních chodů najdete v jídelníčku.

zobrazit kompletní ceník

OBJEDNAT FIT +

Objednejte teď a můžete jíst
od pátku 24.5. 2024.

Mohl by vás zaujmout také tento program

 

Fitness jídelníček Protein+ dodá potřebnou skladbu živin všem, kdo silově cvičí a usilují o růst svalové hmoty. Krabičková dieta Protein+ zajistí optimálním jídelníčkem až 80% podíl na výsledném efektu. Navíc vhodnou stravou zajistíte i regeneraci svalů.

 

Dáváme si záležet, aby vám chutnalo

Cílem našeho nutričního týmu v čele s Mgr. Kateřinou Šimkovou je připravovat speciální jídelníčky splňující specifické nároky. Vždy tak, aby úpravy v jídelníčku nepředstavovaly riziko, neměli jste hlad a jídla z kvalitních surovin vám chutnala.

 

Zjisti více o přípravě jídel a jídelníčku

 
Zdravé stravování - příprava pokrmů

Nenechte si ujít nejdůležitější
novinky o Zdravém stravování

Nebojte se, váš email rozhodně nepřehltíme.
Obvykle zasíláme dvě nejdůležitější zprávy měsíčně.

Vaše data jsou v bezpečí. Přečtěte si více o našich zásadách ochrany osobních údajů.

 

Facebook Zdravého stravováníFacebook Zdravého stravování

+420 517 070 333Po-Čt:  8:00-17:00
Pá:       8:00-16:00
Ne:       12:00-19:00 (pouze dotazy ohledně rozvozu)

info@zdravestravovani.cz


Informace o naší krabičkové dietě


Copyright ©2024 Zdravé stravování s.r.o. | Design IMPnet, realizace Reperio