Jaký vybrat program?

Přiobjednejte si

Jaký vybrat program?

Přiobjednejte si

Recenze krabičkové diety

Co o nás říkají klienti?

Velmi si vážíme vašich reakcí a máme nesmírnou radost, když vám chutná a jste spokojeni. Věřte, že díky odezvám, které od vás dostáváme, usilovně pracujeme na dalších zlepšeních a inovacích.

Zjistit více

 
8.9.2023

Mário Rigo

nehtový designer
No začnu takto: Zdravé stravování nejlepší volba v mém životě. Nebudu lhát, historicky jsem zkusil jednu nejmenovanou firmu, ale to se ani nedá porovnat… ta chuť a balení, prostě všechno top. Jsem mega spokojený, jídla jsou opravdu jako od mámy, prostě 100% spokojenost.

Zjistit více
Roman Šnajdrvint, školitel kadeřníků a majitelů salonů
16.8.2023

Lukáš Pařízek

Akrobatický pilot
Pre akrobatického pilota je fyzická kondícia a správna telesná hmotnosť veľmi dôležitá. Snažím sa celoročne dbať na zdravú životosprávu a pohyb. Krabičky od spoločnosti Zdravé stravovanie som vyskúšal v rámci prípravy na Majstrovstvá Európy, aby som sa dostal do lepšej kondície.

Zjistit více
Lukáš Pařízek, akrobatický pilot
30.7.2023

Roman Šnajdrvint

Školitel kadeřníků a majitelů salonů
Za život jsem vyzkoušel několik diet, hubnoucích plánů, keto diet,… a součástí mého života je JO JO efekt. Co mě opravdu na Zdravém stravování baví je to, že i když si o víkendu vyhodím z kopýtka a dám si cokoliv, nemám strach a ani pocit, že bych opět přibíral. Druhou nejlepší věci je čas. Čas, který ušetřím vařením, nakupováním, přípravou,.. Jsem maximálně spokojený s jednáním firmy, závozem a kvalitou potravin. Vřele doporučuji!

Zjistit více
Roman Šnajdrvint, školitel kadeřníků a majitelů salonů
22.7.2023

Pavlína Vyklická

Jsem nadšená těmito krabičkami! Po zkušenostech s jinými firmami konečně firma, která nastaví porce a kj přímo podle Vás. Moc jsem si pochutnala, jídelníček je pestrý a chutný. Děkuji moc.

Zjistit více
Pavlína Vyklická
22.6.2023

Simona Herdler

Krabičky od Zdravého stravování pro mě byly jasnou volbou, hlavně v období narození mého syna. Jako novopečená a kojící maminka jsem rozhodně uvítala již připravená jídla, která mi byla, po domluvě s nutriční poradkyní, sestavena tak, abych měla dostatek všech potřebných živiny nejen já, ale následně i můj prcek ve svém mlíčku. Krabičky vřele doporučuji všem, kteří ocení hlavně zdravé, chutné a pestré jídlo bez příprav a chtějí tak docílit, ať už své vysněné postavy nebo se jen zkrátka cítit dobře.

Zjistit více
Simona Herdler
9.6.2023

Tomáš Holeš

Sportovec
Udržet vyváženou stravu v náročném programu není nic jednoduchého a jsem rád, že jsem toho ve spolupráci se Zdravým stravováním docílil.

Zjistit více
Tomáš Holeš, sportovec
31.5.2023

Andrea Nguyen

Učitelka
Jídlo od zdravestravovani.cz jsem využívala jak já (program PRO MÁMY), tak i můj manžel (program PRO ZDRAVÍ). Oba jsme byli velmi spokojeni. Nejvíce nám vyhovoval ušetřený čas, který jsme mohli oba využít pro práci nebo pro společně strávený čas s dětmi. Navíc já, jakožto kojící máma, jsem měla jistotu, že svému miminku dávám maximum živin, které potřebuje. Služby určitě opětovně využiji.

Zjistit více
Andrea Nguyen, učitelka
23.5.2023

Tomáš Bábek

Dráhový cyklista a vicemistr světa
Jako vrcholový manažer, sportovec, trenér a tatínek vnímám Zdravé stravování jako nesmírnou úlevu. Velká výhoda je možnost závozu kompletního jídelníčku na celý den s jednodenním předstihem prakticky kamkoliv si řeknu. Strava je jednak pestrá a chutná, ale především přesně na míru.

Zjistit více
Tomáš Bábek, dráhový cyklista a vicemistr světa
5.4.2023

Václav Kadlec

Fotbalista
Kvalitní jídlo, pestrá strava, pocit sytosti a kila dole. Se Zdravým stravováním jsem velice spokojen a můžu všem vřele doporučit.

Zjistit více
Václav Kadlec, fotbalista
16.3.2023

Ondřej Karafiát

Kapitán a fotbalový obránce
Je jasné, že přes svátky vám to může trochu ujet, ale potřebujete se dostat co nejrychleji zpět do formy. Kvalitní a chutné jídlo je tou nejlepší cestou. A to největší plus je, že přesně víte, kolik toho sníte a můžete si frčet v kalorickém deficitu 👍

Zjistit více
Ondřej Karafiát, kapitán a fotbalový obránce

Nenechte si ujít nejdůležitější
novinky o Zdravém stravování

Nebojte se, váš email rozhodně nepřehltíme.
Obvykle zasíláme dvě nejdůležitější zprávy měsíčně.

Vaše data jsou v bezpečí. Přečtěte si více o našich zásadách ochrany osobních údajů.

 

Facebook Zdravého stravováníFacebook Zdravého stravování

+420 517 070 333Po-Čt:  8:00-17:00
Pá:       8:00-16:00
Ne:       12:00-19:00 (pouze dotazy ohledně rozvozu)

info@zdravestravovani.cz


Informace o naší krabičkové dietě


Copyright ©2023 Zdravé stravování s.r.o. | Design IMPnet, realizace Reperio