Pro každý den s upraveným jídelníčkem

Pro sport

Speciální programy

Jaký vybrat program?

Přiobjednejte si

Pro každý den s upraveným jídelníčkem

Pro sport

Speciální programy

Jaký vybrat program?

Přiobjednejte si

Recenze krabičkové diety

Co o nás říkají klienti?

Velmi si vážíme vašich reakcí a máme nesmírnou radost, když vám chutná a jste spokojeni. Věřte, že díky odezvám, které od vás dostáváme, usilovně pracujeme na dalších zlepšeních a inovacích.

Zjistit více

 

výživová poradkyně

Jsem výživová poradkyně a gastroinženýrka, pomáhám ženám ke štíhlé postavě už více jak 13 let a s www.zdravestravovani.cz mám už mnohaleté osobní zkušenosti a vždy jsem velice spokojená. Svým klientkám, ale i všem co mají zájem o zdravé stravování, krabičkové stravování od vaší firmy maximálně doporučuji, protože patříte mezi nejlepší v oboru a skutečně rozumíte výživě díky zkušeným odborníkům z vašeho týmu.

Zjistit více
15.1.2024

Lucie Škardová

influencerka

Jíst zdravě není o hladu nebo o odpírání, je to o správně nastavených parametrech stravy a přesně to zdravé stravování umí. Když jsem měla krabičky poprvé, tak jsem se i poctivě vážila a můžu vám díky tomu říct reálná čísla – za jeden měsíc jsem měla z 59,2 kg krásných 56,5kg BEZ hladovění a odpírání. Velmi se mi líbí i možnost výběru z několika programů. Řekla bych, že si tam přijde na své každý. Pokud chcete zhubnout a nejde Vám to, věřím, že krabičky jsou pro Vás cesta. Někdy pouhý pohyb nestačí, ideální je kombinace s vhodnou stravou. Já mám bez krabiček zásadní problém – jím málo a špatně. Takže děkuji Zdravé stravování!

Zjistit více
11.12.2023

Simona Šimková

Moderátorka

Program Pro Mámy mi ulehčil život po narození synka Mathiaska. Jako kojící maminka jsem chtěla mít jistotu pravidelnosti a vyváženosti jídel. I poté, co jsme se už doma sžili, jsem se rozhodla v krabičkování pokračovat, protože jídla jsou opravdu chutná a je to velká úspora času, který můžu raději věnovat právě synkovi :). Velmi mile mě překvapila komunikace s nutriční specialistkou, která ochotně probrala mou aktuální situaci, nastavila jídelníček přesně mě na míru a vyšla vstříc v případě dodatečných změn.

Zjistit více
Lukáš Pařízek, akrobatický pilot
28.11.2023

Vincent Navrátil

Herec

Krabičky Zdravé stravování bych doporučil každému, kdo má v plánu dosáhnout svého vytouženého cíle co nejrychleji. Už za pár týdnu jsem viděl ve cvičení výsledky. Správná strava opravdu dělá všechno.

Zjistit více
Lukáš Pařízek, akrobatický pilot
16.11.2023

Tereza Jandová

Moderátorka

Na začátku října jsem se rozhodla, že začnu běhat, abych do léta vypadala lépe a byla se sebou spokojená. Ale 80 % je jídlo, takže krabičky byly jasná volba. Vybrala jsem si program Protein Extra, který obsahuje méně sacharidů. Jídla jsou pestrá a nestalo se mi, že bych po nich měla hlad. A výsledek po 3 týdnech se Zdravým Stravováním? „Ty jsi nějaká hubená.“ To byla pochvala od známé a ručička na váze ukazuje o 3 kg méně. A pro mě to znamená motivaci pokračovat dál.

Zjistit více
Lukáš Pařízek, akrobatický pilot
7.11.2023

Věra Závorková

Paraplavkyně

S krabičkami od Zdravého stravování jsem moc spokojená. Vzhledem k tomu, že reprezentuji Českou republiku v para plavání mi krabičková strava velmi vyhovuje. Nejen že ušetřím čas, ale vím, že mám pravidelné stravování a veškerou výživu co moje tělo potřebuje. Kolikrát mám dvoufázové tr éninky a já si takhle můžu vzít krabičky na bazén a v klidu se po tréninku najíst a pak pokračovat do posilovny. 

Zjistit více
Lukáš Pařízek, akrobatický pilot
5.10.2023

Michaela Jonáš

Influencerka

Odjakživa jsem zastáncem teplých večeří po celý týden, což v našem složení - manžel vegetarián, já masožrout a malý syn, kterému chci servírovat nekořeněná jídla - není realizovatelné v tak kvalitní formě, jakou bych si pro nás 3 představovala. I proto jsem zvolila celodenní stravování pro mě (Protein Extra) a pro manžela (Bez masa). Nejen, že mi odpadá čas strávený nakupováním, ukládáním nákupu a hlavně vařením, ale stravujeme se opravdu nutričně vyváženě a kvalitně po celý den. Manžel si navíc praktické krabičky vozí do práce a nemůže si je vynachválit. Za nás jedno velké ANO, pokud se právě rozhodujete, zda @zdravestravovani vyzkoušíte!

Zjistit více
Lukáš Pařízek, akrobatický pilot
8.9.2023

Mário Rigo

nehtový designer
No začnu takto: Zdravé stravování nejlepší volba v mém životě. Nebudu lhát, historicky jsem zkusil jednu nejmenovanou firmu, ale to se ani nedá porovnat… ta chuť a balení, prostě všechno top. Jsem mega spokojený, jídla jsou opravdu jako od mámy, prostě 100% spokojenost.

Zjistit více
Roman Šnajdrvint, školitel kadeřníků a majitelů salonů
16.8.2023

Lukáš Pařízek

Akrobatický pilot
Pre akrobatického pilota je fyzická kondícia a správna telesná hmotnosť veľmi dôležitá. Snažím sa celoročne dbať na zdravú životosprávu a pohyb. Krabičky od spoločnosti Zdravé stravovanie som vyskúšal v rámci prípravy na Majstrovstvá Európy, aby som sa dostal do lepšej kondície.

Zjistit více
Lukáš Pařízek, akrobatický pilot
30.7.2023

Roman Šnajdrvint

Školitel kadeřníků a majitelů salonů
Za život jsem vyzkoušel několik diet, hubnoucích plánů, keto diet,… a součástí mého života je JO JO efekt. Co mě opravdu na Zdravém stravování baví je to, že i když si o víkendu vyhodím z kopýtka a dám si cokoliv, nemám strach a ani pocit, že bych opět přibíral. Druhou nejlepší věci je čas. Čas, který ušetřím vařením, nakupováním, přípravou,.. Jsem maximálně spokojený s jednáním firmy, závozem a kvalitou potravin. Vřele doporučuji!

Zjistit více
Roman Šnajdrvint, školitel kadeřníků a majitelů salonů

Nenechte si ujít nejdůležitější
novinky o Zdravém stravování

Nebojte se, váš email rozhodně nepřehltíme.
Obvykle zasíláme dvě nejdůležitější zprávy měsíčně.

Vaše data jsou v bezpečí. Přečtěte si více o našich zásadách ochrany osobních údajů.

 

Facebook Zdravého stravováníFacebook Zdravého stravování

+420 517 070 333Po-Čt:  8:00-17:00
Pá:       8:00-16:00
Ne:       12:00-19:00 (pouze dotazy ohledně rozvozu)

info@zdravestravovani.cz


Informace o naší krabičkové dietě


Copyright ©2024 Zdravé stravování s.r.o. | Design IMPnet, realizace Reperio