Pro každý den s upraveným jídelníčkem

Pro sport

Speciální programy

Jaký vybrat program?

Přiobjednejte si

Pro každý den s upraveným jídelníčkem

Pro sport

Speciální programy

Jaký vybrat program?

Přiobjednejte si

Blog & inspirace - Proměny

Zdravé stravování a boj proti škodlivým tukům jim změnil život. Přečtěte si příběhy proměn, které se opravdu staly. Podívejte se na naše klienty, kteří díky pevné vůli a krabičkové dietě dokázali zhubnout.

Zjistit více

 

Lékařka Helena ve svých 33 letech vážila okolo 90 kg, nyní po 2,5 letech váží o polovinu méně a letos v Lomnici u Tišnova zdolala 100km terénní běžecký závod a stala se absolutní vítězkou s časem 9:16:37. S manželem si také splnili životní sen a úspěšně dokončili 2 vytrvalostní závody swimrunu v sérii závodů Ötillö, ve Švédsku a Švýcarsku. Na to že Helena začala s během až v období hubnutí, je to neuvěřitelný výsledek.

Za pouhé tři měsíce se podařilo jednatřicetiletému Ondřejovi pomocí krabičkové diety od Zdravého stravování zhubnout o 14,4 kg, přičemž se zbavil přes 10 kg tuku. Celkový úbytek tuku v těle dosáhl 6,8 % a v pase má Ondřej o 14 cm méně.

Zajímá-li vás, jak konkrétně jeho proměna probíhala, tak pokračujte ve čtení dál.

Přinášíme další úspěšnou a povzbuzující proměnu s krabičkami Zdravého stravování. Objektem proměny byla tentokráte žena. Opět vás provedeme průběhem její redukce hmotnosti, která byla opravdu razantní. Za prvních 10 měsíců zhubla paní Kateřina 22,7 kg a za dalších 14 měsíců 24,8 kg. Celkem tedy zhubla neuvěřitelných 47,5 kg.

Povzbuzení v podobě úspěšných proměn není nikdy dost. Jejich zveřejňováním se snažíme přiblížit úsilí našich klientů o změnu životního stylu a zmapovat postup hubnutí. Věřte, že to, čím si procházíte, zažili i další lidé.

Dnes představíme proměnu 24letého mladého muže, který dostal krabičkové stravování jako dárek k Vánocům a dokonale ho vytěžil. Posuďte sami.

Přinášíme další povzbuzující proměnu. Jak říká úsloví, za vším hledej ženu. Platí to i v tomto případě, kdy krabičkový program Zdravého stravování byl dárkem k narozeninám. Pan Jaroslav ho dostal od manželky, která viděla, že se snaží se sebou a svojí hmotností něco dělat, ale nevěděla, jaká jídla by měla manželovi přesně vařit.

Boj s nadváhou vede mnoho z nás. Patříte také mezi ty, pro které představuje vlastní hmotnost nepřítele číslo jedna?

Nenechte si ujít nejdůležitější
novinky o Zdravém stravování

Nebojte se, váš email rozhodně nepřehltíme.
Obvykle zasíláme dvě nejdůležitější zprávy měsíčně.

Vaše data jsou v bezpečí. Přečtěte si více o našich zásadách ochrany osobních údajů.

 

Facebook Zdravého stravováníFacebook Zdravého stravování

+420 517 070 333Po-Čt:  8:00-17:00
Pá:       8:00-16:00
Ne:       12:00-19:00 (pouze dotazy ohledně rozvozu)

info@zdravestravovani.cz


Informace o naší krabičkové dietě


Copyright ©2024 Zdravé stravování s.r.o. | Design IMPnet, realizace Reperio