Pro každý den s upraveným jídelníčkem

Pro sport

Speciální programy

Jaký vybrat program?

Přiobjednejte si

Pro každý den s upraveným jídelníčkem

Pro sport

Speciální programy

Jaký vybrat program?

Přiobjednejte si

Blog & inspirace - Lifestyle

V této části blogu vám přinášíme praktické tipy pro zdravé hubnutí a kvalitní životosprávu. Rozšíříte si znalosti z oblasti výživy a fitness a dozvíte se, jaké potraviny jsou vhodné pro vaši dietu.

Zjistit více

 

Věděli jste, že i složením jídelníčku můžete přispět ke snížení zánětů v těle? Přečtěte si, jaká strava podporuje zánětlivost a čemu se raději vyhnout.

Zdravých snídaní je bezpočet a vybere si opravdu každý. Dobrou zprávou je, že si můžeme i při hubnutí dopřát sladkou snídani. Pro více tipů čtěte.

Nejtěžší není se cvičením začít, ale vydržet u něj. Základem je nepřepálit start a najít si fitko, kde se budeme cítit dobře a kde bude optimální zázemí.

Zajímá vás, jakou roli hrají bílkoviny ve stravě a při hubnutí? Tak právě pro vás je určen tento příspěvek.

Pestrý jídelníček znamená nejíst dokola ty samé potraviny. Objevte významné nutriční hodnoty ovsa, ječmene, žita či prosa a naučte se s nimi pracovat.

Necháte se opít rohlíkem a strhnout se trendy, nebo vám záleží udělat vše tak, abyste podpořili správně činnost detoxikačních orgánů a neublížili si?

Věděly jste, že rychlý úbytek tuku během redukce uvolňuje do mateřského mléka toxické látky a že extrémním ponížením energetického příjmu můžete mléko i ztratit?

Jídelníčky na hubnutí

Sestavit jídelníčky na hubnutí vyžaduje praxi. Připravili jsme pro vás pár rad, které nasměrují k správnému vytvoření redukčního plánu. Držte se jich a zhubnete.

Podle italského přísloví se dá polévka uvařit z čehokoliv, a nejsme daleko od pravdy. Její variabilita z ní dělá sytý pokrm, který nás zahřeje i posílí imunitu. Jak?

Jedním z velmi bolestivých zánětlivých onemocnění je dna, která postihuje klouby. Pouze z 10 % je na vině dědičnost, jinak jde o důsledek špatné životosprávy.

Nenechte si ujít nejdůležitější
novinky o Zdravém stravování

Nebojte se, váš email rozhodně nepřehltíme.
Obvykle zasíláme dvě nejdůležitější zprávy měsíčně.

Vaše data jsou v bezpečí. Přečtěte si více o našich zásadách ochrany osobních údajů.

 

Facebook Zdravého stravováníFacebook Zdravého stravování

+420 517 070 333Po-Čt:  8:00-17:00
Pá:       8:00-16:00
Ne:       12:00-19:00 (pouze dotazy ohledně rozvozu)

info@zdravestravovani.cz


Informace o naší krabičkové dietě


Copyright ©2024 Zdravé stravování s.r.o. | Design IMPnet, realizace Reperio