Jaký vybrat program?

Přiobjednejte si

Jaký vybrat program?

Přiobjednejte si

Cvičení s Andy

O zdravém a chutném jídle.

Blog zdravého stravování je skvělým zdrojem informací o tom, jak se stravovat zdravě a vyváženě, aby se podpořilo zdraví a vitalita. Najdete zde recepty, tipy na přípravu chutného a zdravého jídla, proměny našich klientů a cvičící tipy od Andy.

Zjistit více

 
Cvik na formování hýždí

Andy Voříšková (Pavelcová) z FITFAB Strong pro Zdravé stravování připravila cvik zaměřený na formování hýždí. Vytvarujte si do plavek pevný zadek pomocí předklonu s činkami.

Cvik pro zpevnění břicha, paží a středu těla

Andy Voříšková (Pavelcová) z FITFAB Strong pro Zdravé stravování tentokrát připravila cvik pro pokročilé zaměřený na stehna. Jste-li zdatní vyzkoušejte dřep na jedné noze.

Cvik pro zpevnění břicha, paží a středu těla

Zdravé stravování ve spolupráci s Andy Voříškovou (Pavelcovou) z FITFAB Strong připravilo seriál o cvičení problémových partií. Tentokrát jsme se zaměřili na to, jak zhubnout a zpevnit břicho prostřednictvím bočního planku.

Tento cvik vám pomůže zpevnit váš zadek

Zdravé stravování ve spolupráci s Andy Voříškovou (Pavelcovou) z FITFAB Strong připravilo seriál o cvičení problémových partií. Tentokrát jsme se zaměřili na to, jak zhubnout a zpevnit zadek.

Zdravé stravování ve spolupráci s Andy Voříškovou (Pavelcovou) z FITFAB Strong připravilo seriál o cvičení problémových partií. Řešíte-li, jak zhubnout ruce a břicho, posílit trapézy a přední část deltového svalu, tak je tento cvik právě pro vás. Doporučujeme vzít lehčí jednoručky, protože zde dochází k velkému zatížení.

Zdravé stravování ve spolupráci s Andy Voříškovou (Pavelcovou) z FITFAB Strong připravilo seriál o cvičení problémových partií.

Aktuální cvik je určen pro zpevnění středu těla. Propojte vhodné stravování, které zredukuje břišní tuk a efektivní cvik a dopracujte se tak k pevnému bříšku.

Zdravé stravování ve spolupráci s Andy Pavelcovou z FITFAB Strong připravilo seriál o cvičení problémových partií.

Aktuální cvik je určen pro aktivaci břišních svalů. Krabičková dieta od Zdravého stravování vám navíc pomůže zredukovat břišní tuk, a tak spolu s cvičením dosáhnete plochého břicha.

Zdravé stravování ve spolupráci s Andy Pavelcovou z FITFAB Strong připravilo seriál o cvičení problémových partií.

Nachystali jsme pro vás plank, jeden z nejkomplexnějších cviků, který dá nejvíc zabrat zádům, ramenům, horním končetinám a středu těla. Vyzkoušejte účinné cvičení v kombinaci s krabičkovou dietou od Zdravého stravování a dosáhněte skvělých výsledků.

Zdravé stravování ve spolupráci s Andy Pavelcovou z FITFAB Strong připravilo seriál o cvičení problémových partií.

Dnešní cvik bude zaměřený na povislé paže a jak zároveň zhubnout a zformovat zadeček. Krabičková dieta s efektivním cvičením vás dovede ke štíhlé postavě.

Zdravé stravování ve spolupráci s Andy Pavelcovou z FITFAB Strong připravilo seriál o cvičení problémových partií. Pokud chcete posílit ruce, připravili jsme si pro vás návod, správně provést cvik přítah činek v předklonu. V kombinaci s vyváženou krabičkovou dietou dosáhnete nejefektivnějšího výsledku. Vyzkoušejte třeba stravovací program pro budování svalové hmoty Protein+.

Nenechte si ujít nejdůležitější
novinky o Zdravém stravování

Nebojte se, váš email rozhodně nepřehltíme.
Obvykle zasíláme dvě nejdůležitější zprávy měsíčně.

Vaše data jsou v bezpečí. Přečtěte si více o našich zásadách ochrany osobních údajů.

 

Facebook Zdravého stravováníFacebook Zdravého stravování

+420 517 070 333Po-Čt:  8:00-17:00
Pá:       8:00-16:00
Ne:       12:00-19:00 (pouze dotazy ohledně rozvozu)

info@zdravestravovani.cz


Informace o naší krabičkové dietě


Copyright ©2023 Zdravé stravování s.r.o. | Design IMPnet, realizace Reperio