Jaký vybrat program?

Přiobjednejte si

Jaký vybrat program?

Přiobjednejte si

p prozdravi
j prozdravi

Program krabičkové diety:DETOX PRO

Pro krátkodobé odlehčení jídelníčku a získání energie

Program Detox Pro je určen především těm, kteří mají potřebu výrazně odlehčit svůj jídelníček, obohatit ho o pestrobarevné potraviny a načerpat energii. Na své si přijdou především milovníci velkého množství ovoce a zeleniny.

O programu DETOX PRO

Krabičková dieta Detox Pro je odlehčená přechodná strava bohatá na antioxidanty (vitamin C a E), zinek, selen a koenzym Q10, díky čemuž můžete v organismu podpořit obranné mechanismy.

Specifickou stravou postavenou na ovocných či zeleninových smoothies a salátech výrazně odlehčíte svůj jídelníček a nabudete ztracenou energii.

Při přípravě programu Detox Pro používáme ty nejšetrnější technologické postupy, aby si nápoje a pokrmy zachovaly co nejvíce mikroživin. Velkou pozornost věnujeme i originálním chuťovým kombinacím a pestrosti surovin.


Suroviny Suroviny

Jídelníček pětidenního programu Detox Pro je složen z čerstvých zeleninových a ovocných šťáv, které jsou postupem týdne obohaceny o saláty, semínka, ořechy, vejce, luštěniny či rybu.

Na program Detox Pro nelze uplatnit výjimky a probíhá od pondělí do pátku. Nelze jej začínat uprostřed týdne.

UPOZORNĚNÍ: Vzhledem k povaze programu a krátkému trvání není možné odhlašovat, přesouvat či stornovat již objednané dny. Děkujeme za pochopení.

Výživové okénko Výživové okénko

Detox organismu se obzvláště v posledních letech těší značnému zájmu. Měli bychom však vědět, že lidský organismus má velice sofistikovaně vyvinutý detoxikační systém, který přirozeně minimalizuje toxické látky a metabolity, a to 24 hodin denně 365 dní v roce. Tento systém zahrnuje játra, ledviny, v menší míře pak také plíce, kůži a lymfatický systém.

Aby tyto orgány fungovaly správně, je důležitá pravidelná kvalitní a vyvážená strava s dostatkem energie a aminokyselin – stavebních kamenů bílkovin, díky kterým se tělo dokáže zbavit toxinů.

Naopak drastické půsty a detoxikační diety založené na minimálním příjmu energie mohou být kontraproduktivní a zpomalit metabolismus. Vzhledem k tomu, že nám tyto orgány poskytují detoxikační službu každý den, bylo by naivní domnívat se, že jednou detoxikační kúrou uděláme svému tělu službu na celý rok.

Co můžeme pro své tělo udělat?

Pro získání ztracené energie a podpoření obranných mechanismů a zlepšení imunity můžeme jídelníček krátkodobě obohatit o vydatnou porci antioxidantů z ovocných a zeleninových smoothies, salátů s ořechy a semínky.

Základem tzv. detoxu nebo spíše očisty by měla být změna jídelníčku ve smyslu vystoupení ze zavedeného stereotypu. Odlehčené dny bychom měli postavit na zvýšeném příjmu zeleniny, ovoce a dostatku tekutin. Zkrátka odlehčit svůj jídelníček a obohatit ho o pestrobarevné potraviny.

 

1
Smoothie ananasové s avokádem
3
Program DETOX
2
Program DETOX
DSC 4733 Smoothie Melounove S Ostruzinami DETOX PRO Zdroj Zdrave Stravovani 1500
Smoothie melounové s ostružinami

 

Možné varianty programu DETOX PRO

Vyberte si program a jeho variantu, které vám nejlépe vyhovují. Vždy se snažíme vyjít zákazníkům maximálně vstříc a nabízet tak dostatečně širokou škálu programů, ze kterých má možnost vybrat si opravdu každý.


Doplňky k menu

Přiobjednejte si k libovolné variantě něco navíc.

Zobrazit všechny doplňky

doplnky polevka
Polévka

doplnky smoothie
Smoothie

doplnky dezertDezert

doplnky freshFresh


Celodenní

Snídaně

Svačina

Oběd

Svačina

Večeře

2023-12-09

Ceník programu DETOX


Celodenní410 Kč

zobrazit kompletní ceník

OBJEDNAT DETOX PRO

Objednejte teď a můžete jíst
od čtvrtku 14.12. 2023.

Mohly by vás zaujmout také tyto programy

 

NEJOBLÍBENĚJŠÍ

p prozdravip prozdravi

PRO ZDRAVÍ

Rádi byste ozdravili svůj jídelníček a zhubli? S krabičkovou dietou Zdravého stravování Pro Zdraví toho hravě dosáhnete, a ještě si pochutnáte. Jedná se o náš nejoblíbenější program zdravé výživy, který je co nejvíce podobný běžné stravě.


p prozdravip prozdravi

PRO ZDRAVÍ +

K našemu nejoblíbenějšímu programu PRO ZDRAVÍ přiložíme ještě více zeleniny, a také ovoce, než na jaké jste doposud zvyklí.

 

Dáváme si záležet, aby vám chutnalo

Cílem našeho nutričního týmu v čele s Mgr. Kateřinou Šimkovou je připravovat speciální jídelníčky splňující specifické nároky. Vždy tak, aby úpravy v jídelníčku nepředstavovaly riziko, neměli jste hlad a jídla z kvalitních surovin vám chutnala.

 

Zjisti více o přípravě jídel a jídelníčku

 
Zdravé stravování - příprava pokrmů

Nenechte si ujít nejdůležitější
novinky o Zdravém stravování

Nebojte se, váš email rozhodně nepřehltíme.
Obvykle zasíláme dvě nejdůležitější zprávy měsíčně.

Vaše data jsou v bezpečí. Přečtěte si více o našich zásadách ochrany osobních údajů.

 

Facebook Zdravého stravováníFacebook Zdravého stravování

+420 517 070 333Po-Čt:  8:00-17:00
Pá:       8:00-16:00
Ne:       12:00-19:00 (pouze dotazy ohledně rozvozu)

info@zdravestravovani.cz


Informace o naší krabičkové dietě


Copyright ©2023 Zdravé stravování s.r.o. | Design IMPnet, realizace Reperio