Pro každý den s upraveným jídelníčkem

Pro sport

Speciální programy

Jaký vybrat program?

Přiobjednejte si

Pro každý den s upraveným jídelníčkem

Pro sport

Speciální programy

Jaký vybrat program?

Přiobjednejte si

p prozdravi
j prozdravi

Program krabičkové diety:JARNÍ DETOX

Pro krátkodobé odlehčení jídelníčku a získání energie

Program Jarní detox je určen především těm, kteří mají potřebu výrazně odlehčit svůj jídelníček, obohatit ho o pestrobarevné potraviny a načerpat energii. Na své si přijdou především milovníci velkého množství ovoce a zeleniny.

O programu JARNÍ DETOX

Krabičková dieta Jarní detox je odlehčená přechodná strava bohatá na antioxidanty (vitamin C a E), zinek, selen a koenzym Q10, díky čemuž můžete v organismu podpořit obranné mechanismy. Specifickou stravou postavenou na ovocných či zeleninových smoothie a salátech výrazně odlehčíte svůj jídelníček a nabudete ztracenou energii.

Při přípravě programu Jarní detox používáme ty nejšetrnější technologické postupy, aby si nápoje a pokrmy zachovaly co nejvíce mikroživin. Velkou pozornost věnujeme i originálním chuťovým kombinacím a pestrosti surovin.

 


Suroviny Suroviny

Jídelníček programu Jarní Detox je složen zejména z čerstvých zeleninových a ovocných šťáv, které jsou doplněny o saláty, semínka, ořechy, vejce, luštěniny či rybu.

Na program Jarní Detox nelze uplatnit výjimky, slevy a nezapočítává se do bonusového programu. Program si lze objednat na libovolnou dobu. Objednat lze pouze celodenní variantu programu.

Výživové okénko Výživové okénko

Detox organismu se obzvláště v posledních letech těší značnému zájmu. Měli bychom však vědět, že lidský organismus má velice sofistikovaně vyvinutý detoxikační systém, který přirozeně minimalizuje toxické látky a metabolity, a to 24 hodin denně 365 dní v roce. Tento systém zahrnuje játra, ledviny, v menší míře pak také plíce, kůži a lymfatický systém.

Aby tyto orgány fungovaly správně, je důležitá pravidelná kvalitní a vyvážená strava s dostatkem energie a aminokyselin – stavebních kamenů bílkovin, díky kterým se tělo dokáže zbavit toxinů.

Naopak drastické půsty a detoxikační diety založené na minimálním příjmu energie mohou být kontraproduktivní a zpomalit metabolismus. Vzhledem k tomu, že nám tyto orgány poskytují detoxikační službu každý den, bylo by naivní domnívat se, že jednou detoxikační kúrou uděláme svému tělu službu na celý rok.

Co můžeme pro své tělo udělat?

Pro získání ztracené energie a podpoření obranných mechanismů a zlepšení imunity můžeme jídelníček krátkodobě obohatit o vydatnou porci antioxidantů z ovocných a zeleninových smoothies, salátů s ořechy a semínky.

Základem tzv. detoxu nebo spíše očisty by měla být změna jídelníčku ve smyslu vystoupení ze zavedeného stereotypu. Odlehčené dny bychom měli postavit na zvýšeném příjmu zeleniny, ovoce a dostatku tekutin. Zkrátka odlehčit svůj jídelníček a obohatit ho o pestrobarevné potraviny.

 

DSC 4733 Smoothie Melounove S Ostruzinami DETOX PRO Zdroj Zdrave Stravovani 1500
Smoothie melounové s ostružinami
3
Program DETOX
1
Smoothie ananasové s avokádem
2
Program DETOX

 

Možné varianty programu JARNÍ DETOX

Vyberte si program a jeho variantu, které vám nejlépe vyhovují. Vždy se snažíme vyjít zákazníkům maximálně vstříc a nabízet tak dostatečně širokou škálu programů, ze kterých má možnost vybrat si opravdu každý.


Doplňky k menu

Přiobjednejte si k libovolné variantě něco navíc.

Zobrazit všechny doplňky

doplnky polevka
Polévka

doplnky smoothie
Smoothie

doplnky dezertDezert

doplnky freshFresh


Celodenní

Snídaně

Svačina

Oběd

Svačina

Večeře

2024-05-20

Ceník programu JARNÍ DETOX


Celodenní410 Kč
  • Ceny jsou včetně dopravy. Od 14.3.2022 sa připočítává palivový příplatek viz níže.
  • Ceny jsou včetně DPH.
  • Na program Jarní Detox sa nevztahují věrnostní ani jiné slevy.

zobrazit kompletní ceník

OBJEDNAT JARNÍ DETOX

Upozornění: tento program je dostupný jen od 4. 3. do 3. 5. 2024.

Mohly by vás zaujmout také tyto programy

 

NEJOBLÍBENĚJŠÍ

p prozdravip prozdravi

PRO ZDRAVÍ

Rádi byste ozdravili svůj jídelníček a zhubli? S krabičkovou dietou Zdravého stravování Pro Zdraví toho hravě dosáhnete, a ještě si pochutnáte. Jedná se o náš nejoblíbenější program zdravé výživy, který je co nejvíce podobný běžné stravě.


p bezmasap bezmasa

BEZ MASA

Preferujete-li vegetariánskou stravu bez masa, tak stejnojmenný program pro vás bude vhodnou volbou. Jídelníček na míru s absencí masa nabízí dostatek všech živin a lze ho jíst dlouhodobě.

 

Dáváme si záležet, aby vám chutnalo

Cílem našeho nutričního týmu v čele s Mgr. Kateřinou Šimkovou je připravovat speciální jídelníčky splňující specifické nároky. Vždy tak, aby úpravy v jídelníčku nepředstavovaly riziko, neměli jste hlad a jídla z kvalitních surovin vám chutnala.

 

Zjisti více o přípravě jídel a jídelníčku

 
Zdravé stravování - příprava pokrmů

Nenechte si ujít nejdůležitější
novinky o Zdravém stravování

Nebojte se, váš email rozhodně nepřehltíme.
Obvykle zasíláme dvě nejdůležitější zprávy měsíčně.

Vaše data jsou v bezpečí. Přečtěte si více o našich zásadách ochrany osobních údajů.

 

Facebook Zdravého stravováníFacebook Zdravého stravování

+420 517 070 333Po-Čt:  8:00-17:00
Pá:       8:00-16:00
Ne:       12:00-19:00 (pouze dotazy ohledně rozvozu)

info@zdravestravovani.cz


Informace o naší krabičkové dietě


Copyright ©2024 Zdravé stravování s.r.o. | Design IMPnet, realizace Reperio