Pro každý den s upraveným jídelníčkem

Pro sport

Speciální programy

Jaký vybrat program?

Přiobjednejte si

Pro každý den s upraveným jídelníčkem

Pro sport

Speciální programy

Jaký vybrat program?

Přiobjednejte si

p prozdravi
j prozdravi

Program krabičkové diety:PROTEIN EXTRA

Extra řešení pro extra hubnutí

Protein Extra je krátkodobý 2týdenní stravovací program. Díky změně poměru makroživin ve prospěch bílkovin a na úkor sacharidů dochází ke svižnější redukci tuku, celkovému splasknutí těla a hubnutí má rychlejší efekt.

Program PROTEIN EXTRA byl zrušen a nyní ho nelze objednat.

Můžete si vybrat z aktuální nabídky programů, děkujeme za pochopení

 

AKTUÁLNÍ NABÍDKA PROGRAMŮ

O programu PROTEIN EXTRA

Krabičková dieta programu Protein Extra je vhodná pro nastartování metabolismu, ke kterému dojde díky krátkodobé úpravě poměru makroživin. Nutriční tým sestavil program tak, aby se maximálně vytěžila pozitiva plynoucí z této diety, ale zároveň nevzniklo riziko vyplývající z dlouhodobě držené proteinové diety.

Stravovací program Protein Extra je možné objednat v maximální délce trvání 2-4 týdnů. Následně je vhodné přejít na některý z jiných stravovacích programů z nabídky Zdravého stravování, aby byla redukce hmotnosti dlouhodobě úspěšná.

Pro koho je program Protein Extra určený?

  • Pro všechny, kteří chtějí snížit nadbytečný tuk a neúspěšně vyzkoušeli běžnou stravu s klasickým poměrem makroživin i různé diety s omezením tuků a celkové energie.
  • Program nadchne a motivuje tím, že první změnu na sobě uvidíte v krátké době a je to jedna z možností, jak rychle zhubnout.
  • Ocení ho také sportovci, kteří se potřebují vyrýsovat a dát do formy před sportovní soutěží nebo ti, kteří jsou přesvědčení, že jim lepek nedělá dobře. Lepku je totiž v jídelníčku absolutní minimum.

Jídelníček programu Protein Extra je pestrý a člověk při něm netrpí hlady. Díky zastoupení jak rostlinných, tak živočišných tuků, dosáhnete absolutního pocitu sytosti.

Navíc by vás neměly trápit ani chutě na sladké, které jsou následkem předchozí přehnané konzumace jednoduchých sacharidů a nepravidelnosti stravy.


Suroviny Suroviny

Základem jídelníčku jsou pokrmy z různých druhů masa (kuřecí, krůtí, králičí, rybí, vepřové, hovězí, jelení, dančí, telecí, jehněčí, kančí) či šunky. Strava je bohatá i na vejce, kysané mléčné výrobky, ořechy, semínka, zeleninu a v menším množství zařazujeme i ovoce.

Program nelze objednat v libovolné kombinaci chodů, pouze celodenní. Na program nelze nastavit výjimky.

 

Výživové okénko Výživové okénko

Jídelníček programu Protein Extra vznikl pod odborným dohledem nutričního týmu zakladatelky Zdravého stravování, Mgr. Kateřiny Šimkové. Tím, že ho můžete jíst krátkodobě ve zmíněných 2-4 týdnech, se vyhnete rizikům, která jsou známá při dlouhodobém praktikování nízkosacharidových diet.

Co se stane při vyřazení sacharidů z jídelníčku?

  • Při běžném fungování organismus ukládá cukr do jater a svalů a tuky do tukových buněk. Tělo si tak vytváří rezervu, aby mělo v případě nouze z čeho zajistit fungování mozku, svalů srdce a dalších tkání.
  • Když vyřadíme sacharidy, metabolismus se přepne do glukoneogeneze a ketogeneze. Jde o zcela jiné využívání živin jako zdroje energie. Organismus vyčerpává energetické zásoby uložené ve svalech a játrech a po vyčerpání si tvoří takzvané ketolátky z rozpadu tukové tkáně.
  • Jedním z hlavních rizik dlouhodobé nízkosacharidové diety je nepříznivý vliv na střevní mikrobiom, kdy se profil mikrobiomu mění na potenciálně patogenní a prozánětlivý.
  • Zpracováním velkého množství bílkovin dochází k zatížení ledvin a jater, protože tělo si nedokáže skladovat bílkoviny do zásoby a jejich odpadní látky je mohou poškodit.

Vzhledem ke krátkodobé povaze se u programu Protein Extra těmto jevům i rizikům vyhnete.

 

1
Omeleta s pršutem, koprový tvaroh
2
Protein EXTRA
3
Losos, hráček, máta
6
PROTEIN EXTRA, snídaně
7
PROTEIN EXTRA, svačina
4
Pečená kachna se zelím
8
PROTEIN EXTRA, večeře
5
Smažené avokádo, křepelčí vejce, pastrami

 

Možné varianty programu PROTEIN EXTRA

Vyberte si program a jeho variantu, které vám nejlépe vyhovují. Vždy se snažíme vyjít zákazníkům maximálně vstříc a nabízet tak dostatečně širokou škálu programů, ze kterých má možnost vybrat si opravdu každý.

Varianty dle kJ

Doporučovací kalkulačka

6 000 kJ

7 000 kJ

8 000 kJ

9 000 kJ

10 000 kJ

12 000 kJ


Celodenní

Snídaně

Svačina

Oběd

Svačina

Večeře

2024-05-19

Ceník programu PROTEIN EXTRA


6 000 kJ7 000 kJ8 000 kJ9 000 kJ10 000 kJ12 000 kJ

Cena těchto kombinací obsahuje dopravu.

6 000 kJ7 000 kJ8 000 kJ9 000 kJ10 000 kJ12 000 kJ

Ceny těchto kombinací v sobě neobsahují dopravu. Poplatek za dopravu činí 99 Kč / den (bez ohledu na počet objednaných jídel).

  • Ceny jsou včetně dopravy mimo samostatných snídaní/obědů/večeří. Poplatek za dopravu u snídaní/obědů/večeří činí 99 Kč / den (bez ohledu na počet objednaných jídel).  Od 14.3.2022 se mimořádně připočítává až do odvolání palivový příplatek viz níže.
  • Ceny zahrnují DPH, jsou platné pro objednávku na 1 měsíc (20 pracovních dnů a více)
  • Vážíme si stálých zákazníků - čím déle s námi jíte, tím nižší máte cenu. Více o věrnostních slevách.

zobrazit kompletní ceník

OBJEDNAT PROTEIN EXTRA

Objednejte teď a můžete jíst
od čtvrtku 23.5. 2024.

Mohly by vás zaujmout také tyto programy

 

Fitness jídelníček Protein+ dodá potřebnou skladbu živin všem, kdo silově cvičí a usilují o růst svalové hmoty. Krabičková dieta Protein+ zajistí optimálním jídelníčkem až 80% podíl na výsledném efektu. Navíc vhodnou stravou zajistíte i regeneraci svalů.


Jídelníček krabičkové diety Fit+ zlepší fyzickou kondici a pomůže vám zhubnout. V kombinaci s aerobním pohybem dosáhnete účinného efektu.

 

Dáváme si záležet, aby vám chutnalo

Cílem našeho nutričního týmu v čele s Mgr. Kateřinou Šimkovou je připravovat speciální jídelníčky splňující specifické nároky. Vždy tak, aby úpravy v jídelníčku nepředstavovaly riziko, neměli jste hlad a jídla z kvalitních surovin vám chutnala.

 

Zjisti více o přípravě jídel a jídelníčku

 
Zdravé stravování - příprava pokrmů

Nenechte si ujít nejdůležitější
novinky o Zdravém stravování

Nebojte se, váš email rozhodně nepřehltíme.
Obvykle zasíláme dvě nejdůležitější zprávy měsíčně.

Vaše data jsou v bezpečí. Přečtěte si více o našich zásadách ochrany osobních údajů.

 

Facebook Zdravého stravováníFacebook Zdravého stravování

+420 517 070 333Po-Čt:  8:00-17:00
Pá:       8:00-16:00
Ne:       12:00-19:00 (pouze dotazy ohledně rozvozu)

info@zdravestravovani.cz


Informace o naší krabičkové dietě


Copyright ©2024 Zdravé stravování s.r.o. | Design IMPnet, realizace Reperio