Jaký vybrat program?

Přiobjednejte si

Jaký vybrat program?

Přiobjednejte si

Programy a varianty krabičkové diety

Nabízíme programy zdravého stravování pro dietu, hodnotnou stravu i aktivní život

Programy zdravé výživy pro vás připravujeme ve variantách
cca 5 000, 6 000, 7 000, 8 000, 9 000, 10 000 a 12 000 kJ na den.

 

 • Programy pro každý den

  NEJOBLÍBENĚJŠÍ

  p prozdravip prozdravi

  PRO ZDRAVÍ

  Rádi byste ozdravili svůj jídelníček a zhubli? S krabičkovou dietou Zdravého stravování Pro Zdraví toho hravě dosáhnete, a ještě si pochutnáte. Jedná se o náš nejoblíbenější program zdravé výživy, který je co nejvíce podobný běžné stravě.


  Zdravé stravování nabízí modifikaci svého nejoblíbenějšího programu Pro Zdraví. Ten komfortně doplnilo o optimální denní dávku ovoce a zeleniny. S programem Pro Zdraví+ tak nemusíte každodenně myslet na dodatečný přísun vitaminů, minerálních látek a vlákniny. Vše zařídíme za vás.


  Rozhodněte se pro výběr optimální krabičkové diety na základě vlastní zkušenosti. Nabízíme „testovací“ hubnoucí program KOMBI WEEK, kdy každý den ochutnáte zdravou stravu z pěti různých jídelníčků. Sami si tak uděláte představu o jednotlivých dietách a dle osobní preference vybere tu nejvhodnější.

  Strava z programu Meníčko od Zdravého stravování nabízí hlavní jídla dne v několika variantách. Vybírat můžete ze salátů, čerstvých i šetrně pasterizovaných jídel, která navrhl nutriční tým Zdravého stravování. Za dostupné ceny získáte poctivý, lahodný a zdravý oběd či večeři inspirované jak českou, tak mezinárodní gastronomií, které uspokojí i náročné strávníky.

  Nevyhovuje vám jíst pětkrát denně? Nevadí! Máme pro vás nový program Jíme 3x denně, který přináší pestrou stravu s vyváženým poměrem živin energeticky rozdělenou pouze do tří chodů, a to do snídaně, oběda a večeře.

 • Programy pro sport

  Fitness jídelníček Protein+ dodá potřebnou skladbu živin všem, kdo silově cvičí a usilují o růst svalové hmoty. Krabičková dieta Protein+ zajistí optimálním jídelníčkem až 80% podíl na výsledném efektu. Navíc vhodnou stravou zajistíte i regeneraci svalů.


  Jídelníček krabičkové diety Fit+ zlepší fyzickou kondici a pomůže vám zhubnout. V kombinaci s aerobním pohybem dosáhnete účinného efektu.

 • Programy pro každý den s upraveným jídelníčkem

  Preferujete-li vegetariánskou stravu bez masa, tak stejnojmenný program pro vás bude vhodnou volbou. Jídelníček na míru s absencí masa nabízí dostatek všech živin a lze ho jíst dlouhodobě.


  Dietní jídelníček Pro Mámy zohledňuje specifika a potřeby žen, které kojí. Optimální úpravou jídelníčku a vyřazením problémových surovin dosáhnete spokojeného bříška kojeného miminka a ušetříte čas přípravou vhodné stravy.

 • Speciální programy

  Chcete-li získat energii, tak si objednejte krátkodobý jídelníček Detox Pro, kterým výrazně odlehčíte svoji stravu a zásobíte tělo pestrobarevnou zeleninou a ovocem v podobě salátů a smoothie. Detox Pro je postaven tak, aby tělu více dával, než bral a byl organismu změnou skladby surovin prospěšný.


  Stravovací program KETO od Zdravého stravování inspirovaný keto dietou nadchne všechny, kteří jsou netrpěliví a potřebují pro motivaci vidět výsledky hubnutí co nejdříve.


  Zdravé stravování nabízí krátkodobý 2týdenní krabičkovou dietu Protein Extra pro svižnější redukci tuku. Díky změně poměru makroživin ve prospěch bílkovin a na úkor sacharidů dojde k rychlému a viditelnému efektu hubnutí.

  Nechce se vám o víkendu vařit, a přesto vám záleží na tom, abyste jedli zdravě a chutně? Objednejte si stravovací program Jídlo na víkend od Zdravého stravování, které se o vaši zdravou víkendovou stravu postará. Těšit se můžete na dovoz mixu jídel vycházejících z nejoblíbenějších programů našich krabičkových diet.

 • Doplňky k jídelníčku

  Doplňte si příležitostně standardní jídelníček o něco dobrého. Doplňky nabízí třeba snídani, polévky, vitaminy nadupané dva druhy smoothie či fresh a pro hřešení je tu i dezert. I v případě doplňků si necháváme záležet na použitých surovinách a vyváženém složení.

 • Výjimky jídelníčku

  BEZ CUKRU

  Výjimka BEZ CUKRU omezuje potraviny i suroviny obsahující jednoduché cukry (cukr, marmelády, kompoty aj.) a nahrazuje je nízkoenergetickými sladidly a vhodnými potravinami. Výjimku BEZ CUKRU nelze nastavit u programů: VEGAN, PRO ZDRAVÍ +, PROTEIN EXTRA, FLEXI IN, DETOX PRO, RODINA + (vyjma jídla pro 1 osobu) a KOMBI WEEK.

  BEZ SUROVINY

  Nechutná vám konkrétní potravina? Spojte se s námi a zkusíme najít řešení. Berte ovšem v potaz, že vyloučení potraviny může být na úkor pestrosti jídelníčku.

   

Srovnávací tabulka programů Zdravého stravování

Podívejte se na nejdůležitější rozdíly

 

 
 
   
j prozdraviPRO ZDRAVÍ
j prozdraviPRO ZDRAVÍ +
j jime 3x denneJÍME 3× DENNĚ
j prozdraviBEZ MASA
j prozdraviFIT +
j prozdraviPROTEIN +
j prozdraviPROTEIN EXTRA
j prozdraviPRO MÁMY
j detoxproDETOX
j ketoKETO
j kombiweekKOMBI WEEK
j rodinaplusMENÍČKO
j jídlo na víkendJÍDLO
NA VÍKEND
 
Krátkodobá dieta               faj1 faj1 faj1 faj1        
Dlouhodobá strava   faj1 faj1 faj1 faj1 faj1 faj1         faj1 faj1 faj1  
Vhodné pro redukci   faj1 faj1 faj1 faj1 faj1 faj1 faj1     faj1 faj1   faj1  
Vhodné při sportovní zátěži           faj1 faj1 faj1       faj1 faj1 faj1  
Možnost výjimek   faj1 uncheck faj1 faj1 faj1 faj1 uncheck  faj1 uncheck  uncheck uncheck uncheck  uncheck  
Libovolná kombinace chodů   faj1 uncheck uncheck  faj1 faj1 faj1 uncheck  faj1 uncheck  uncheck uncheck uncheck  uncheck   
Navýšené množství ze­le­niny a ovoce     faj1             faj1   faj1   faj1  
Nedoslazujeme cukrem           faj1 faj1 faj1     faj1 faj1   faj1  
Bez masa         faj1           uncheck        
    od 441 Kč
VÍCE
od 495 Kč
VÍCE
od 383 Kč
VÍCE
od 441 Kč
VÍCE
od 465 Kč
VÍCE
od 465 Kč
VÍCE
od 587 Kč
VÍCE
od 503 Kč
VÍCE
396 Kč
VÍCE
od 537 Kč
VÍCE
od 503 Kč
VÍCE
od 75 Kč
VÍCE
od 383 Kč
VÍCE
 

 

Uvedené ceny jsou za celodenní menu nebo běžnou verzi programu.

 

Možné varianty programů

Vyberte si program a jeho variantu, které vám nejlépe vyhovují. Vždy se snažíme vyjít zákazníkům maximálně vstříc a nabízet tak dostatečně širokou škálu programů, ze kterých má možnost vybrat si opravdu každý.

Varianty dle kJ

5 000 - 12 000 kJ


Kombinace chodů

OBLÍBENÝ

Celodenní

 
Nejefektivnější kombinaceNáš celodenní program je nejefektivnější, jelikož si maximálně hlídáte příjem kalorií a zároveň se už nemusíte starat o další vaření. A výsledky se brzy dostaví samy!

 

Bez snídaně

Bez oběda

Bez večeře

Dopo­lední menu

Odpo­lední menu

Bez svačin

Snídaně

Oběd

Večeře

Snídaně + oběd

Oběd + večeře


Doplňky k menu

Přiobjednejte si k libovolné variantě něco navíc.

Zobrazit všechny doplňky

doplnky polevka
Polévka

doplnky smoothie
Smoothie

doplnky dezertDezert

doplnky freshFresh

 

Dáváme si záležet, aby vám chutnalo

Cílem našeho nutričního týmu v čele s Mgr. Kateřinou Šimkovou je připravovat speciální jídelníčky splňující specifické nároky. Vždy tak, aby úpravy v jídelníčku nepředstavovaly riziko, neměli jste hlad a jídla z kvalitních surovin vám chutnala.

 

Zjisti více o přípravě jídel a jídelníčku

 
Zdravé stravování - příprava pokrmů

Nenechte si ujít nejdůležitější
novinky o Zdravém stravování

Nebojte se, váš email rozhodně nepřehltíme.
Obvykle zasíláme dvě nejdůležitější zprávy měsíčně.

Vaše data jsou v bezpečí. Přečtěte si více o našich zásadách ochrany osobních údajů.

 

Facebook Zdravého stravováníFacebook Zdravého stravování

+420 517 070 333Po-Čt:  8:00-17:00
Pá:       8:00-16:00
Ne:       12:00-19:00 (pouze dotazy ohledně rozvozu)

info@zdravestravovani.cz


Informace o naší krabičkové dietě


Copyright ©2023 Zdravé stravování s.r.o. | Design IMPnet, realizace Reperio