Pro každý den s upraveným jídelníčkem

Pro sport

Speciální programy

Jaký vybrat program?

Přiobjednejte si

Pro každý den s upraveným jídelníčkem

Pro sport

Speciální programy

Jaký vybrat program?

Přiobjednejte si

Zavřená fitka?! Neztrať formu a zůstaň v kondici

12. 10. 2020

Situace ohledně COVIDu není nejpříznivější, ale nenechme se tím zdeptat. Pohybem a posílenou imunitou můžeme zvýšit obranyschopnost našeho organismu. Ptáte se jak, když se omezují volnočasové a sportovní aktivity?

Zjistit více

 
Zdravé stravování - příprava pokrmů

 

Jste zvyklí pravidelně udržovat svoji fyzičku? Pak pro vás znamená zavření fitness skutečnou ránu a rozhození tréninku. Ale na každý problém se dá najít řešení. Zapojte se bezplatně do on-line kurzů s fitness trenérkou Andy Pavelcovou z FITFAB Strong a cvičení podpořte dovozem nutričně vyvážené krabičkové diety. Snesitelně tak dodržíte nařízená karanténní opatření a nevypadnete z pracně budované formy.

2020 10 zustan fit banner 720

80 % úspěchu dosáhnete jídlem

Při cestě za vytyčeným cílem, ať už je to kondice, redukce hmotnosti, či budování svalové hmoty, hraje největší roli skladba jídelníčku. Víme o tom své, a proto umíme uspokojit odlišné nároky sportovně orientovaných lidí. 

 

  • Stravovací program PROTEIN+, zaměřený na růst svalů a jejich regeneraci, obsahuje pokrmy plné kvalitních bílkovin, které čerpá z libového masa, nízkotučných mléčných výrobků, luštěnin a vajec. Potřebnou energii pro výdrž dodávají sportovcům komplexními sacharidy. 
  • Objednáním programu FIT+ naopak zlepšíte prostřednictvím jídla metabolismus, kterým povzbudíte shazování nechtěných kil a svoji kondici. Při sestavování jídelníčku se myslí, jak na kvalitní bílkoviny, tak i na absenci skrytého cukru či zastoupení esenciálních mastných kyselin a komplexních sacharidů.

Cvičte s trenérem. Zdarma a doma

Mnozí z vás byli zvyklí na cvičení pod dohledem zkušeného trenéra. Fitness trenérka Andy Pavelcová z FITFAB Strong s jejím týmem připravili cvičení online v různých zátěžových úrovních. Vybírat můžete z kardio tréninků, nálože silových cviků pro vyrýsování jednotlivých partií, ať už se chcete zaměřit na břicho, zadek, stehna, nebo jejich kombinací. Dokonce si můžete hodit i jógu. 

Navnaděni? Teď už stačí pouze internetové připojení a začít. Nudit se rozhodně nebude. Cvičením vás zkušeně provede Andy Pavelcová a její tým, rozhodně se zapotíte a dáte tělu zabrat a navíc vás nakopne živá hudba, o kterou se stará DJ a bubeník.  

  Zacvičte si s Andy  

 

2020 10 Fit resize 720x426

Nenechte si ujít nejdůležitější
novinky o Zdravém stravování

Nebojte se, váš email rozhodně nepřehltíme.
Obvykle zasíláme dvě nejdůležitější zprávy měsíčně.

Vaše data jsou v bezpečí. Přečtěte si více o našich zásadách ochrany osobních údajů.

 

Facebook Zdravého stravováníFacebook Zdravého stravování

+420 517 070 333Po-Čt:  8:00-17:00
Pá:       8:00-16:00
Ne:       12:00-19:00 (pouze dotazy ohledně rozvozu)

info@zdravestravovani.cz


Informace o naší krabičkové dietě


Copyright ©2024 Zdravé stravování s.r.o. | Design IMPnet, realizace Reperio