Pro každý den s upraveným jídelníčkem

Pro sport

Speciální programy

Jaký vybrat program?

Přiobjednejte si

Pro každý den s upraveným jídelníčkem

Pro sport

Speciální programy

Jaký vybrat program?

Přiobjednejte si

Zvýhodněné stravovací balíčky

08. 09. 2022

Připravili jsme 4 zvýhodněné balíčky s 5% slevou navíc k Vašemu bonusovému programu.

Zjistit více

 

Na balíčky se vztahuje jednorázová 5% sleva. Nelze kombinovat s jinými slevami. Tato slevová akce se započítává do bonusového programu Zdravého stravování.

Poznámka k uplatnění slevy: 5% sleva bude při postupné měsíční platbě zohledněna v posledním fakturovaném měsíci nebo okamžitě při jednorázové platbě celého balíčku.

Přehled balíčků

  • ZAČÍNÁM SPORTOVAT: 4 měsíce (1 měsíc PROTEIN+ a 3 měsíce FIT+)
  • DO KANCELÁŘE: 3 měsíce (1 měsíc FIT+ a 2 MĚSÍCE PRO ZDRAVÍ)
  • REDUKCE: 3 měsíce (1 měsíc KETO, 1 měsíc PROTEIN+, 1 měsíc PRO ZDRAVÍ)
  • JÍM PRAVIDELNĚ: 6 měsíců (libovolná rotace programů po 1 měsíci)

 

ZAČÍNÁM SPORTOVAT: 4 měsíce (1 měsíc PROTEIN+ a 3 měsíce FIT+)

Slevový kód: SPORTUJI5

Na rozhodnutí začít sportovat není nikdy pozdě. Sport v kombinaci s optimálním jídelníčkem dokáže divy, zejména se projeví v poměru svalů a tuku v organismu. Vhodný jídelníček vám dodá i energii pro cvičení a následné živiny pro svalovou regeneraci.

Balíček „ZAČÍNÁM SPORTOVAT“ je celkem na 4 měsíce. Společně nastavíme jídelníček měsíčního programu PROTEIN+ v nižší energetické řadě. Tím dosáhneme kalorického deficitu, což se projeví v redukci vaší hmotnosti. Navazující 3měsíční program FIT+ zajistí dostatečný příjem bílkovin pro růst svalové hmoty a její odpovídající regeneraci.

DO KANCELÁŘE: 3 měsíce (1 měsíc FIT+ a 2 měsíce PRO ZDRAVÍ)

Slevový kód: KANCELAR5

Sedavé zaměstnání se bezesporu podepisuje na naší kondici a nevhodná strava se rychleji projeví v ukládání tuku. O to důležitější je věnovat pozornost skladbě stravy.

Využijte náš 3měsíční balíček „DO KANCELÁŘE“ a my se o vše postaráme. Jídelníčky navrhne náš nutriční tým, jídla z kvalitních surovin navaří naši kuchaři, a ještě jídlo dovezeme.

V prvním měsíci aktivujeme metabolismus programem FIT+ a další 2 měsíce budete dostávat pestrý jídelníček s bohatým spektrem ovoce a zeleniny PRO ZDRAVÍ. Vše pohodlně nachystáno, kdy nemusíte myslet na denní doporučenou porci ovoce a zeleniny.

Revitalizace jídelníčku se projeví nejen na postavě a fyzické kondici, ale uděláte i něco pro svou pozornost, soustředěnost a výkon.

REDUKCE: 3 MĚSÍCE (1 měsíc KETO, 1 měsíc PROTEIN+, 1 měsíc PRO ZDRAVÍ)

Slevový kód: REDUKCE5

Toužíte po rychleji viditelných výsledcích řízené redukce hmotnosti bez vedlejších následků? Není nic snazšího. Promyšlená kombinace programů sestavených našim nutričním týmem vám přinese zdravou a efektivní redukci.

Výraznou redukci odstartuje měsíční program KETO se sníženým obsahem sacharidů, následovat bude měsíc s programem PROTEIN+, kterým dodáme tělu bílkoviny, abyste neztratili svalovou hmotu a pozvolna zařadíme zpět komplexní sacharidy. Závěrečný měsíc s programem PRO ZDRAVÍ navykne organismus na vyvážený a zdravý jídelníček a zabrání se tak nežádoucímu jojo efektu.

JÍM PRAVIDELNĚ: 6 MĚSÍCŮ (LIBOVOLNÁ ROTACE PROGRAMŮ PO 1 MĚSÍCI)

Slevový kód: JIMPRAVIDELNE5

Chcete-li jíst zdravě a pestře a pracovat na své kondici dlouhodobě, tak pro vás máme 6měsíční balíček JÍM PRAVIDELNĚ. Je na vás, jakou skladbu oblíbených programů si zvolíte. Vámi preferované programy necháme po měsíci rotovat, aby se vám nepřejedly.

Pravidelnost, pestrost i vyváženost živin ve stravě je pro zdraví a štíhlost zásadní. Díky všem těmto aspektům nedojde k přílišným výkyvům krevního cukru, nebudete mít hlad a nebude vás „honit mlsná“.

OBJEDNAT BALÍČEK

Nenechte si ujít nejdůležitější
novinky o Zdravém stravování

Nebojte se, váš email rozhodně nepřehltíme.
Obvykle zasíláme dvě nejdůležitější zprávy měsíčně.

Vaše data jsou v bezpečí. Přečtěte si více o našich zásadách ochrany osobních údajů.

 

Facebook Zdravého stravováníFacebook Zdravého stravování

+420 517 070 333Po-Čt:  8:00-17:00
Pá:       8:00-16:00
Ne:       12:00-19:00 (pouze dotazy ohledně rozvozu)

info@zdravestravovani.cz


Informace o naší krabičkové dietě


Copyright ©2024 Zdravé stravování s.r.o. | Design IMPnet, realizace Reperio