Pro každý den s upraveným jídelníčkem

Pro sport

Speciální programy

Jaký vybrat program?

Přiobjednejte si

Pro každý den s upraveným jídelníčkem

Pro sport

Speciální programy

Jaký vybrat program?

Přiobjednejte si

Krabičková dieta Hradec Králové

Hotová jídla až 5× týdně s rozvozem

Máte slabost pro typická česká jídla, nebo naopak preferujete trochu zahraniční exotiky? Programy zdravého stravování, které pro vás chystáme, jsou bohaté na obiloviny, luštěniny, libové maso, oříšky, ovoce, zeleninu, vitamíny i minerální látky a uspokojí i náročné strávníky. Překvapíme vás nevšedními recepty i lehkou dietou.

Najdete u nás programy pro sportovce, které podporují růst svalové hmoty, programy pro vegetariány, kteří upřednostňují rostlinou stravu bez masa i programy s vysokým podílem zeleniny. V nabídce máme snídaně, obědy, večeře i svačiny.

 
Zdravé stravování - krabičková dieta Praha

Programy Zdravého stravování pro dietu, hodnotnou stravu i aktivní život

Vyberte si ten svůj…

 

Zhubněte a ozdravte svůj jídelníček s pomocí Programu Pro Zdraví. Naše nejoblíbenější krabičková dieta s vyváženým poměrem živin je vhodná pro udržení, či redukci hmotnosti. Díky podobnosti s běžným jídelníčkem nebudete mít problém si na upravený jídelníček přivyknout.

VÍCE O PROGRAMU PRO ZDRAVÍ

Zdravé stravování zná nejvhodnější složení stravy pro sportovce a vytvořilo pro ně speciální jídelníček formovaný do krabičkové diety Protein+. Jídelníček na míru sportovcům podpoří růst svalové hmoty a důležitou regeneraci.

VÍCE O PROTEIN+

Fitness jídelníček Programu Fit+ ve spojení s pravidelnými aerobními aktivitami přinese progresivní proměnu. Zlepšíte si fyzickou kondici a zhubnete.

VÍCE O FIT+

Stravovací program KETO od Zdravého stravování inspirovaný keto dietou nadchne všechny, kteří jsou netrpěliví a potřebují pro motivaci vidět výsledky hubnutí co nejdříve.

VÍCE O KETO

Zobrazit další programy

Dopřejte si zdravou pochoutku i detoxikaci

Některé naše programy slouží ke každodennímu stravování, jiné k několikadenní očistě. Vyzkoušet můžete třeba obojí. Záleží, jestli potřebujete pomoct s určitým problémem, chcete zhubnout, nakopnout metabolismus, nebo si potřebujete osvojit nové stravovací návyky, protože vidíte, že ty staré vám neprospívají. Naše jídla obsahují dostatek sacharidů, tuků, bílkovin i minerálních látek.

 

  • Konečně se dopracujete ke své vytoužené postavě
  • Zlepší se vaše fyzická kondice i nálada
  • Budete výkonnější a odolnější vůči nemocem

 

Místo, abyste se po práci zdlouhavě potýkali s přípravou zdravého pokrmu a marně přemítali nad ideálním poměrem potravinových složek, nechte si všechna denní jídla připravit výživovými specialisty. Dopravíme je až k vám.

Místa rozvozu v Hradci Králové a okolí

Nabízíme rozvoz hotových jídel, která jsou obohacena o všechny nezbytné vitamíny, a nebudete s nimi mít žádné starosti. Rozvoz je již v ceně vybraného programu. Stačí si objednat ten správný – můžete vyplnit formulář, nebo nám zavolat.

Krabičkovou dietu vozíme po většině míst ČR

ZOBRAZIT PODROBNOSTI O ROZVOZU

 

Nenechte si ujít nejdůležitější
novinky o Zdravém stravování

Nebojte se, váš email rozhodně nepřehltíme.
Obvykle zasíláme dvě nejdůležitější zprávy měsíčně.

Vaše data jsou v bezpečí. Přečtěte si více o našich zásadách ochrany osobních údajů.

 

Facebook Zdravého stravováníFacebook Zdravého stravování

+420 517 070 333Po-Čt:  8:00-17:00
Pá:       8:00-16:00
Ne:       12:00-19:00 (pouze dotazy ohledně rozvozu)

info@zdravestravovani.cz


Informace o naší krabičkové dietě


Copyright ©2024 Zdravé stravování s.r.o. | Design IMPnet, realizace Reperio