Jaký vybrat program?

Přiobjednejte si

Jaký vybrat program?

Přiobjednejte si

Krabičková dieta pro Vyškov a Slavkov u Brna

Přejděte na plnohodnotnou stravu 5× týdně s rozvozem i osobním odběrem

Kvalita vaší snídaně a oběda může výrazně ovlivnit vaše celodenní fungování i vaše psychické rozpoložení. Když nejíte pravidelně (třeba kvůli nedostatku času na přípravu), můžete si připadat vyčerpaní, podráždění a bez nápadů.

Pomůžeme vám nejen s výběrem vynikajícího jídla, které dovezeme hotové až k vám, ale také vás naučíme, jak se správně stravovat a jak si jednotlivá jídla, co nejlépe rozvrhnout.

 
Zdravé stravování - krabičková dieta Praha

Programy Zdravého stravování pro dietu, hodnotnou stravu i aktivní život

Vyberte si ten svůj…

 

Zhubněte a ozdravte svůj jídelníček s pomocí Programu Pro Zdraví. Naše nejoblíbenější krabičková dieta s vyváženým poměrem živin je vhodná pro udržení, či redukci hmotnosti. Díky podobnosti s běžným jídelníčkem nebudete mít problém si na upravený jídelníček přivyknout.

VÍCE O PROGRAMU PRO ZDRAVÍ

Zdravé stravování zná nejvhodnější složení stravy pro sportovce a vytvořilo pro ně speciální jídelníček formovaný do krabičkové diety Protein+. Jídelníček na míru sportovcům podpoří růst svalové hmoty a důležitou regeneraci.

VÍCE O PROTEIN+

Fitness jídelníček Programu Fit+ ve spojení s pravidelnými aerobními aktivitami přinese progresivní proměnu. Zlepšíte si fyzickou kondici a zhubnete.

VÍCE O FIT+

U veganského jídelníčku je nutné velmi pečlivě dbát na skladbu potravin, aby se doplnily živiny z vyloučené skupiny živočišných surovin. Zdravé stravování se postaralo, aby vám v krabičkové dietě Vegan nic nechybělo a mohli jste jíst tento specifický jídelníček na míru dlouhodobě.

VÍCE O VEGAN

Zobrazit další programy

Začněte jíst pravidelně

Dodržení pitného režimu a pravidelná doba jednotlivých jídel je velmi důležitá – od ní se odvíjí všechno ostatní. Kvalita odvedené práce, zdravotní stav i nálada. Připravili jsme pro vás 12 speciálních výživových programů, ze kterých si může vybrat skutečně každý. Všechny vám výrazně prospějí.

 

  • Kvalitní potraviny podporují činnost mozku
  • Budete méně náchylní vůči sezónním virózám
  • Získáte více času na své blízké

 

Krabičková strava přináší mnoho výhod – od úspory času až po zdravější životní styl. Jak ji budete chtít využít už je jen na vás. Můžete začít třeba očistným detoxikačním programem a postupně se zcela přeorientovat na zdravé pokrmy bez přidaných konzervantů či chemikálií.

Místa rozvozu ve Vyškově a Slavkově u Brna

Všechny krabičkové programy vám dovezeme do Vyškova, Slavkova u Brna i okolních vesnic. Trasy pravidelně aktualizujeme, informujte se telefonicky, zda k vám momentálně dovážíme. Rozvážíme vždy dle předem nastavených časových oken (ráno mezi 6 a 10, odpoledne mezi 14 a 23 – časy se vždy mohou lišit dle okresů).

Krabičkovou dietu vozíme po většině míst ČR

ZOBRAZIT PODROBNOSTI O ROZVOZU

 

Nenechte si ujít nejdůležitější
novinky o Zdravém stravování

Nebojte se, váš email rozhodně nepřehltíme.
Obvykle zasíláme dvě nejdůležitější zprávy měsíčně.

Vaše data jsou v bezpečí. Přečtěte si více o našich zásadách ochrany osobních údajů.

 

Facebook Zdravého stravováníFacebook Zdravého stravování

+420 517 070 333Po-Čt:  8:00-17:00
Pá:       8:00-16:00
Ne:       12:00-19:00 (pouze dotazy ohledně rozvozu)

info@zdravestravovani.cz


Informace o naší krabičkové dietě


Copyright ©2022 Zdravé stravování s.r.o. | Design IMPnet, realizace Reperio