Pro každý den s upraveným jídelníčkem

Pro sport

Speciální programy

Jaký vybrat program?

Přiobjednejte si

Pro každý den s upraveným jídelníčkem

Pro sport

Speciální programy

Jaký vybrat program?

Přiobjednejte si

Barbora Procházková

17. 08. 2021

Atletka
Když se můj každodenní program začal stávat tak časově náročný, že jsem měla problém si najít čas na vaření stravy, která je pro mě jako pro profesionálního sportovce velice důležitá, začala jsem hledat alternativy mého každodenního krabičkování.

Zjistit více

 
Barbora Procházková

Jídlo je pro mě velice důležité, protože je pro mě hnacím motorem pro každodenní činnosti, mezi které patří těžké tréninky, ale i práce, záliby a dobrá nálada, která mi pomáhá překonáavat každodenní překážky. Věděla jsem, že se nechci odbývat někde po restauracích jídlem, které většinou není celé postaveno tak, abych si pochutnala a dala tělu všechno.

Díky své kamarádce Zuzaně Hejnové a její spolupráce se Zdravým starvováním, jsem se dostala právě k těmto krabičkám. Přečetla si vše o jejich filozofii vaření a tvoření jídelníčků výživovými specialisty a kuchaři, kteří mají tuto práci rádi. Po pečlivém zhodnocení jsem se rozhodla právě pro tyto krabičky, které mi neskutečně šetří čas a hlavně po těžkém tréninku či celém dni mám zajištěný příjem těch nejlepších živin, které potřebuji k tomu, abych vše zvládla.

Neskutečnou výhodou je pro mě ušetřený čas, který mi krabičky poskytují, na jiné věci a hlavně je můžu jíst kdekoli v průběhu dne. Jen si je sbalím do tašky den předem a jsem připravená na celý den. Zvolila jsem si po pečlivém uvážení a dle rad výživových specialistek takový program, který vyhovuje mému tréninkovému zatížení, regeneraci a hlavně celkově svému tělu dávám jen to nejlepší zdravé palivo.

Jsem pokaždé překvapena kombinacemi jídel, které mi domů dorazí. Několikrát jsem si zapsala i složení a recept na dané jídlo. Opravdu jsou to kombinace, které by mě nenapadly a chuť je výborná. Jídla jsou příjemně kořeněná, aby si je každý případně mohl přisolit, ale pro mě naposto ideální. Jsem nadšená i volbou samotného jídla. díky krabičkám jsem ochutnala i typy potravin, které jsem předtím neměla.

Moje očekávání se určitě naplnilo. Skvělé na tom je, že si můžu objednat od jednoho pokrmu až po celodenní menu. Jelikož se mi mění program neustále, občas musím změnit i krabičky. A pokud to změním 3 dny dopředu, není nic problém.

S úsměvem na tváři po skvělé svačince,

atletka Baru

Nenechte si ujít nejdůležitější
novinky o Zdravém stravování

Nebojte se, váš email rozhodně nepřehltíme.
Obvykle zasíláme dvě nejdůležitější zprávy měsíčně.

Vaše data jsou v bezpečí. Přečtěte si více o našich zásadách ochrany osobních údajů.

 

Facebook Zdravého stravováníFacebook Zdravého stravování

+420 517 070 333Po-Čt:  8:00-17:00
Pá:       8:00-16:00
Ne:       12:00-19:00 (pouze dotazy ohledně rozvozu)

info@zdravestravovani.cz


Informace o naší krabičkové dietě


Copyright ©2024 Zdravé stravování s.r.o. | Design IMPnet, realizace Reperio