Pro každý den s upraveným jídelníčkem

Pro sport

Speciální programy

Jaký vybrat program?

Přiobjednejte si

Pro každý den s upraveným jídelníčkem

Pro sport

Speciální programy

Jaký vybrat program?

Přiobjednejte si

Monika Vavrečková

01. 11. 2021

Akreditovaný poradce pro výživu
Věnuji se výživovému poradenství a tvorbě zdravých receptů, proto je pro mě pravidelná a zdravá strava velice důležitá. Mezi mé největší záliby patří také cvičení a dlouhé procházky v přírodě. Poslední dobou se mi práce začínala hromadit a času na koníčky už moc nezbývalo. Proto jsem se rozhodla vyzkoušet krabičkovou stravu od Zdravého stravování. Po půlroce můžu říct, že to rozhodně nebylo špatné rozhodnutí.

Zjistit více

 
Monika Vavrečková

Od doby, co krabičky odebírám, mám na své koníčky mnohem více času. Nemusím totiž své volno trávit nakupováním potravin a přemýšlením, co uvařím. Každý večer, kromě pátku a soboty, k nám přijede milý, usměvavý a vždy pozitivně naladěný kurýr, předá mi krabičky a já vím, že další den hladovět rozhodně nebudu. Jelikož jsem velice aktivní člověk, vyzkoušela jsem program PROTEIN + i FIT +. S oběma programy jsem byla velice spokojená. Nyní jsem se ze zvědavosti rozhodla vyzkoušet program PRO ZDRAVÍ + a ten mi momentálně vyhovuje úplně nejvíc. Není dne, kdy bych v krabičkách neobjevila nějakou novou chuť, kombinaci chutí, nebo pro mě neznámou potravinu. Za 6. měsíců, co krabičky odebírám, se nestalo, že by mi něco nechutnalo.

A co jsem díky krabičkové stravě naučila? Dříve jsem si neuměla představit ráno bez sladké snídaně. Ovesná kaše, lívance, nebo jogurt s müsli a ovocem pro mě znamenal perfektní start dne. Ale díky Zdravému stravování jsem si oblíbila i slané snídaně, a dokonce si je ráda připravuji i o víkendu. Příjem v krabičkách mám nastavený na 8000kj. To je pro mě udržovací příjem. Ve dny, kdy mám pohybu více (náročný trénink, túra…), si ke krabičkám ještě něco malého přidám. Tisíckrát díky Zdravému stravování za to, co děláte a jak hezky a profesionálně se o své klienty staráte.

Nenechte si ujít nejdůležitější
novinky o Zdravém stravování

Nebojte se, váš email rozhodně nepřehltíme.
Obvykle zasíláme dvě nejdůležitější zprávy měsíčně.

Vaše data jsou v bezpečí. Přečtěte si více o našich zásadách ochrany osobních údajů.

 

Facebook Zdravého stravováníFacebook Zdravého stravování

+420 517 070 333Po-Čt:  8:00-17:00
Pá:       8:00-16:00
Ne:       12:00-19:00 (pouze dotazy ohledně rozvozu)

info@zdravestravovani.cz


Informace o naší krabičkové dietě


Copyright ©2024 Zdravé stravování s.r.o. | Design IMPnet, realizace Reperio