Andrea Nguyen
Učitelka
Jídlo od zdravestravovani.cz jsem využívala jak já (program PRO MÁMY), tak i můj manžel (program PRO ZDRAVÍ). Oba jsme byli velmi spokojeni. Nejvíce nám vyhovoval ušetřený čas, který jsme mohli oba využít pro práci nebo pro společně strávený čas s dětmi. Navíc já, jakožto kojící máma, jsem měla jistotu, že svému miminku dávám maximum živin, které potřebuje. Služby určitě opětovně využiji.
Mário Rigo
nehtový designer
No začnu takto: Zdravé stravování nejlepší volba v mém životě. Nebudu lhát, historicky jsem zkusil jednu nejmenovanou firmu, ale to se ani nedá porovnat… ta chuť a balení, prostě všechno top. Jsem mega spokojený, jídla jsou opravdu jako od mámy, prostě 100% spokojenost.
Michaela Jonáš
Influencerka
Odjakživa jsem zastáncem teplých večeří po celý týden, což v našem složení - manžel vegetarián, já masožrout a malý syn, kterému chci servírovat nekořeněná jídla - není realizovatelné v tak kvalitní formě, jakou bych si pro nás 3 představovala. I proto jsem zvolila celodenní stravování pro mě (Protein Extra) a pro manžela (Bez masa). Nejen, že mi odpadá čas strávený nakupováním, ukládáním nákupu a hlavně vařením, ale stravujeme se opravdu nutričně vyváženě a kvalitně po celý den. Manžel si navíc praktické krabičky vozí do práce a nemůže si je vynachválit. Za nás jedno velké ANO, pokud se právě rozhodujete, zda @zdravestravovani vyzkoušíte!
Kuba Ryba
Hudebník
Jídlo od Zdravého stravování bylo pro mě třetím pokusem od firem, která dodávají kompletní denní menu. Musím říct, že až na potřetí jsme vybrali to, co nám se ženou vyhovovalo. Skvělá a pestrá nabídka veganských jídel a velmi chutné. Na mě málo slané, ale já solím hodně. A dosolit se vždycky dá:) Na podzim jsme si dali takto tři měsíce a vynechali jsme až na vánoční obžerství:). Na jaře jsem si znovu zopakoval další tři měsíce. Měl jsem snídani, svačinu, oběd, svačinu a večeři a musím říct, že jsem neměl potřebu nějakého dalšího jídla. Jelikož jsme zvolili veganskou verzi, tak jsem i pohubnul asi 7 kg za ten čtvrt rok. Jídlo od Zdravého stravováni můžu doporučit a po festivalový hektický sezoně se k němu zase na podzim vrátím.
Ivana Sottnerová
Fitness trenér a nutriční kouč
Krabičky využívám už něco málo přes rok a jsem s nimi maximálně spokojená. Už jen z důvodu, že i když vypíšu x věci, které nejím, stále jsou krabičky pestré a chuťově dokonalé.