Pavel Horváth
Fotbalový trenér
Díky krabičkové dietě od Zdravého Stravování jsem shodil 8 kilo za 3 měsíce a pokračuji v tom dál! Vyhovuje mi, že se zaváží do více měst po ČR a můžu tak mít pravidelnou a pestrou stravu, ať už jsem doma v Praze nebo na fotbale v Plzni.
Aneta Prchalová
plussizemodel
S krabičkami od Zdravého stravování jsem velmi spokojená. Na krabičkách nejvíc oceňuji pestrost a nápaditost jídla. Jídla je opravdu dostatek, využívám i nutričního poradenství a vždy mě slečna Evička nastaví vše na míru, tak aby byly nejlépe splněny mé cíle. Líbí se mi i to, že Zdravé stravování nabízí i několik programů, a tak člověk může zkoušet, co mu nejvíc vyhovuje. Takže krabičky od Zdravého stravování opravdu můžu doporučit všem a když bych to měla shrnout do třech slov, tak by to vypadalo takto: zdravé, chutné a bez starostí, což ocení mnoho žen, nejen na mateřské dovolené, jako jsem já. Přeji Vám mnoho spokojených zákazníků a děkuji za Vaše služby.
Simona Herdler
Krabičky od Zdravého stravování pro mě byly jasnou volbou, hlavně v období narození mého syna. Jako novopečená a kojící maminka jsem rozhodně uvítala již připravená jídla, která mi byla, po domluvě s nutriční poradkyní, sestavena tak, abych měla dostatek všech potřebných živiny nejen já, ale následně i můj prcek ve svém mlíčku. Krabičky vřele doporučuji všem, kteří ocení hlavně zdravé, chutné a pestré jídlo bez příprav a chtějí tak docílit, ať už své vysněné postavy nebo se jen zkrátka cítit dobře.
Lenka Myslivcová
IFBB ElitePro Bikini fitness a maminka
Zdravá strava je součástí mého života již několik let. Od roku 2016 jsem soutěžila v bikini fitness a po pár letech se dostala do profesionální divize, kde jsem si nemohla dovolit žádnou chybu v celkovém režimu, a tak vím, jak by měla správná strava vypadat.
Přečíst celou referenci
Ivana Sottnerová
Fitness trenér a nutriční kouč
Krabičky využívám už něco málo přes rok a jsem s nimi maximálně spokojená. Už jen z důvodu, že i když vypíšu x věci, které nejím, stále jsou krabičky pestré a chuťově dokonalé.