Michaela Štoudková
modelka
Krabičky od Zdravého stravování jsme s přítelem měli měsíc a velká spokojenost.
Přečíst celou referenci
Alžběta Zalubilová Prosecká
@3_na_facku
Celkově jsem se službou Zdravého stravování velmi spokojená. Jídla jsou chutná, dobře dochucená a je vidět, že si dávají záležet na kvalitě. Velikost porcí mi naprosto vyhovuje – člověk se nají, ale zároveň to není zbytečně těžké.
Přečíst celou referenci
Věra Závorková
Paraplavkyně
S krabičkami od Zdravého stravování jsem moc spokojená. Vzhledem k tomu, že reprezentuji Českou republiku v para plavání mi krabičková strava velmi vyhovuje. Nejen že ušetřím čas, ale vím, že mám pravidelné stravování a veškerou výživu co moje tělo potřebuje. Kolikrát mám dvoufázové tr éninky a já si takhle můžu vzít krabičky na bazén a v klidu se po tréninku najíst a pak pokračovat do posilovny.
Přečíst celou referenci
Jana Novotná
Atletka
Mé výsledky po měsíci a půl s krabičkami byly super. Tuky klesly o 2 kg, svaly vyrostly, váha mi zůstala stejná. Největším výsledkem byl můj pocit. Cítila jsem se naprosto krásně.
Přečíst celou referenci
Tomáš Staněk
český atlet – vrh koulí
Jako vrcholový sportovec potřebuji velké množství kvalitního jídla, abych měl chuť do těžkých tréninků a byl dostatečně zregenerovaný do další práce.
Přečíst celou referenci