Monika Tuzarová
Celkově krabičky od Zdravého stravování hodnotím výborně a doporučuji všem v okolí. Nejedná se vůbec o žádnou dietu, nicméně o plnohodnotné, vyvážené a zdravé jídlo.
Přečíst celou referenci
Kamila Švancarová
fotografka @kamilasvancarova_
Se Zdravým stravováním jsem byla moc spokojená. Velké plus pro mě je hlavně možnost vybrat si program podle vlastních potřeb.
Přečíst celou referenci
Roman Šnajdrvint
Školitel kadeřníků a majitelů salonů
Za život jsem vyzkoušel několik diet, hubnoucích plánů, keto diet,… a součástí mého života je JO JO efekt. Co mě opravdu na Zdravém stravování baví je to, že i když si o víkendu vyhodím z kopýtka a dám si cokoliv, nemám strach a ani pocit, že bych opět přibíral. Druhou nejlepší věci je čas. Čas, který ušetřím vařením, nakupováním, přípravou,.. Jsem maximálně spokojený s jednáním firmy, závozem a kvalitou potravin. Vřele doporučuji!
Ivana Sottnerová
Fitness trenér a nutriční kouč
Krabičky využívám už něco málo přes rok a jsem s nimi maximálně spokojená. Už jen z důvodu, že i když vypíšu x věci, které nejím, stále jsou krabičky pestré a chuťově dokonalé.
Monika Marešová
podnikatelka
Protože jsem chtěla shodit nějaké to kilčo a vím, že je to hlavně o stravě, tak jsem se rozhodla pro krabičkovou dietu od Zdravého stravování. A to hlavně proto, že jsem nevěděla, jak správně jíst. Jak velké porce mají být a správné složení. I vzhledem k mému věku mně výživová poradkyně doporučila program Protein. A byla jsem naprosto nadšená! Velmi dobré jídlo, pestré a velké porce! Neměla jsem vůbec hlad a nehonila mě mlsná. A váha šla dolů. Za mě totál TOP!