Elena Trčková
@3_na_facku
Byla jsem vůči krabičkové dietě skeptická a moc jsem nevěřila, že jídlo takto uvařené a vakuované může být dobré, ale byla jsem neskutečně překvapená. Jídlo je výborné, tým vám vyhoví téměř se vším (pokud nejíte ryby nebo máte vyloženě s nějakou potravinou problém, stačí jim zavolat a oni ji nahradí).
Přečíst celou referenci
Aneta Prchalová
plussizemodel
S krabičkami od Zdravého stravování jsem velmi spokojená. Na krabičkách nejvíc oceňuji pestrost a nápaditost jídla. Jídla je opravdu dostatek, využívám i nutričního poradenství a vždy mě slečna Evička nastaví vše na míru, tak aby byly nejlépe splněny mé cíle. Líbí se mi i to, že Zdravé stravování nabízí i několik programů, a tak člověk může zkoušet, co mu nejvíc vyhovuje. Takže krabičky od Zdravého stravování opravdu můžu doporučit všem a když bych to měla shrnout do třech slov, tak by to vypadalo takto: zdravé, chutné a bez starostí, což ocení mnoho žen, nejen na mateřské dovolené, jako jsem já. Přeji Vám mnoho spokojených zákazníků a děkuji za Vaše služby.
Jan Hanko
Parkourový sportovec
Zdravé stravování jsem objevil na Instagramu a zaujala mě široká nabídka jídel. Zvolil jsem program Fit+ a těšil se na první dodávku jídla. Malinko jsem se obával čerstvosti, protože mi jídlo bylo dodáváno vždy den předem. Všechny obavy se však s první ochutnávkou jídla rozplynuly a byl jsem nadšený, jak může výborně chutnat jídlo v krabičkách. Moc jsem si toto "krabičkování" oblíbil a každý den se těšil na novou dodávku. Mým cílem bylo nabrat svalovou hmotu, a dokonce se mi při pravidelném cvičení a jídla od Zdravého stravování podařilo za měsíc nabrat. Za mě osobně výborná zkušenost, která mi dala režim ve stravování, který je pro zdravý chod těla nezbytný.
Michaela Serafinová
porodní asistentka
Celé se mi to hrozně líbí a to, že jsem nemusela vymýšlet co budu jíst a měla vše nachystané, bylo to naprosto skvělé. Ty chutě, kombinace jídel, potravin… chutnalo mi vše. Když se mě někdo zeptá na Zdravé stravování, mohu jen doporučit. Neměla jsem pocit hladu a vše bylo super. Děkuji Zdravému stravování, celkově jsem se naučila pravidelněji jíst a mít tu vyváženou stravu.
Adam Mišík
Zpěvák a herec
Zdravé stravování jsem vyzkoušel na měsíc a můžu opravdu potvrdit, že jsme to, co jíme. Za pouhý měsíc jsem nabral svalovou hmotu a cítil se lépe než nikdy. Krabičky šetří čas, starosti a ve finále i peníze. Určitě doporučuji hlavně lidem, co nemají čas vařit doma, protože v restauracích člověk často nedostane přesně tak nutričně hodnotné jídlo, jaké potřebuje v každodenním zápřahu.