Martin Vaněk
Celkově spolupráci hodnotím pozitivně. Velmi přínosné pro mě bylo sledovat měření na přístroji InBody, kde jsem měl všechny údaje přehledně a pohromadě k dispozici na e-mailu. Vždy to člověka motivuje, když vidí stále lepší a lepší výsledky.
Přečíst celou referenci
Vojtěch Selix
@selixinho
Zdravé stravování jsem měl tu čest vyzkoušet na jeden měsíc a jen za toto období mohu říct, že nejenom jsem shodil pár kilo, ale také jsem pro své stravování našel řád a pevný režim, který je v běžném životě potřeba dodržovat, a toto jsem si uvědomil až teď s touto krabičkovou dietou. Je potřeba pochválit také jejich kurýry, kteří pro své zákazníky udělají opravdu cokoliv.
Alžběta Zalubilová Prosecká
@3_na_facku
Celkově jsem se službou Zdravého stravování velmi spokojená. Jídla jsou chutná, dobře dochucená a je vidět, že si dávají záležet na kvalitě. Velikost porcí mi naprosto vyhovuje – člověk se nají, ale zároveň to není zbytečně těžké.
Přečíst celou referenci
Michaela Jonáš
Influencerka
Odjakživa jsem zastáncem teplých večeří po celý týden, což v našem složení - manžel vegetarián, já masožrout a malý syn, kterému chci servírovat nekořeněná jídla - není realizovatelné v tak kvalitní formě, jakou bych si pro nás 3 představovala. I proto jsem zvolila celodenní stravování pro mě (Protein Extra) a pro manžela (Bez masa). Nejen, že mi odpadá čas strávený nakupováním, ukládáním nákupu a hlavně vařením, ale stravujeme se opravdu nutričně vyváženě a kvalitně po celý den. Manžel si navíc praktické krabičky vozí do práce a nemůže si je vynachválit. Za nás jedno velké ANO, pokud se právě rozhodujete, zda @zdravestravovani vyzkoušíte!
Tereza Jandová
Moderátorka
Na začátku října jsem se rozhodla, že začnu běhat, abych do léta vypadala lépe a byla se sebou spokojená. Ale 80 % je jídlo, takže krabičky byly jasná volba. Vybrala jsem si program Protein Extra, který obsahuje méně sacharidů. Jídla jsou pestrá a nestalo se mi, že bych po nich měla hlad. A výsledek po 3 týdnech se Zdravým Stravováním? „Ty jsi nějaká hubená.“ To byla pochvala od známé a ručička na váze ukazuje o 3 kg méně. A pro mě to znamená motivaci pokračovat dál.