Nikola Gránská
Influencerka
Po nemilé zkušenosti s jinou firmou jsem krabičkovému stravování dala ještě jednu šanci a zvolila firmu Zdravé stravování. A recenzí samo o sobě je fakt, že tyto krabičky moc ráda objednávám už od roku 2020. Strava je pestrá, velmi chutná a především zdravá. Sama si vytvořit jídelníček neumím a tohle je bezkonkurenčně nejlepší volba. Líbí se mi rozmanitost programů a doručování jídel každý den. A zároveň bych chtěla velmi pochválit pana kurýra, který je vždy velmi pozitivně naladěn a je s tím skvělá komunikace. Vřele doporučuji.
Michael Sušický
Barman/influencer
Chtěl jsem si vyzkoušet, zda se mi povede zhubnout za 30 dní bez hladovění pouze mírnému zvýšení fyzické aktivity a konzumací krabičkové diety od ZdraveStravovani.cz a ono se povedlo! 2 kg dole je pro mě důkaz, že pravidelná a vyvážená strava je základní kámen pro zdraví životní styl. A pokud patříte k těm, kteří nemají vždy čas každý den vařit a rádi byste chtěli shodit nějaké to kilo dolů, tak ZdraveStravovani.cz je vhodné i pro Vás. Ochutnáte spousty pestrých jídel, která jsou chuťově opravdu výtečná, a navíc ušetříte spoustu času, který můžete věnovat důležitějším věcem, než stání ve frontě v supermarketu a dlouhé hodiny vaření.
Iveta Vítová Lutovská
Moderátorka
Jídlo ze zdravého stravování mi ušetří tolik drahocenného času, a hlavně mi vyhovuje možnost, kombinovat různé programy. Já konkrétně využívám program Rodina+ a střídám ho s jídly bez masa. Díky tomu mám (a nejen já) pestrou stravu na celý den od snídaně až po večeři. Je to skvělá možnost pro všechny, kteří nemají času nazbyt anebo třeba nechtějí každý den vařit. A navíc nám to chutná :-)!
Klára Kupková
Modelka
Krabičky od zdravého stravování mi ušetřily spoustu času a konečně jsem se díky nim začala stravovat vyváženě. Musím hlavně pochválit jakou rozmanitost jídel a plánů mají! Můžu je s radostí doporučit komukoliv, sportovci, člověku, co se chce začít stravovat vyváženě, nebo třeba i někomu kdo chce přejít na veganskou stravu.
Kuba Ryba
Hudebník
Jídlo od Zdravého stravování bylo pro mě třetím pokusem od firem, která dodávají kompletní denní menu. Musím říct, že až na potřetí jsme vybrali to, co nám se ženou vyhovovalo. Skvělá a pestrá nabídka veganských jídel a velmi chutné. Na mě málo slané, ale já solím hodně. A dosolit se vždycky dá:) Na podzim jsme si dali takto tři měsíce a vynechali jsme až na vánoční obžerství:). Na jaře jsem si znovu zopakoval další tři měsíce. Měl jsem snídani, svačinu, oběd, svačinu a večeři a musím říct, že jsem neměl potřebu nějakého dalšího jídla. Jelikož jsme zvolili veganskou verzi, tak jsem i pohubnul asi 7 kg za ten čtvrt rok. Jídlo od Zdravého stravováni můžu doporučit a po festivalový hektický sezoně se k němu zase na podzim vrátím.