Ivona Podzimková
Krabičkovou dietu jsem zkusila měsíc a byla jsem mile překvapená. Nejenže jsem shodila cca 5 kg, ale vyzkoušela jsem mnoho potravin, o kterých jsem si myslela, že by mi vůbec nechutnaly, ale opak byl pravdou. Jedla jsem 5x denně a porce byly tak velké, že jsem měla občas i problém vše sníst. Pro mě bylo veliké plus, že jsem na nic jiného už neměla chuť a ani hlad mezi jednotlivými jídly. Krabičky doporučuji všem, co chtějí shodit nějaká kila, naučit se pravidelně jist, ale také co a jak připravit.
Monika Tuzarová
Celkově krabičky od Zdravého stravování hodnotím výborně a doporučuji všem v okolí. Nejedná se vůbec o žádnou dietu, nicméně o plnohodnotné, vyvážené a zdravé jídlo.
Přečíst celou referenci
Klára Kupková
Modelka
Krabičky od zdravého stravování mi ušetřily spoustu času a konečně jsem se díky nim začala stravovat vyváženě. Musím hlavně pochválit jakou rozmanitost jídel a plánů mají! Můžu je s radostí doporučit komukoliv, sportovci, člověku, co se chce začít stravovat vyváženě, nebo třeba i někomu kdo chce přejít na veganskou stravu.
Barbora-Lucie Procházková
Osobní trenér pro fitness a běh
Veganské krabičky mi pomohly nabourat můj stravovací stereotyp a příjemně obměnit každodenní stravování. Chutě byly vyvážené a opravdu jsem si užívala výborně dochucené jídlo. Účel tedy krabičky splnily na 100% - vymanění se ze stravovacího stereotypu. Kvůli laktózové intoleranci jsem zvolila právě veganský program. Jediné, co mi na tomto programu “vadilo”, že jsou bílkovinově podhodnocené. Jako hodně aktivní člověk, kterému na dostatku bílkovin záleží, jsem si tedy pokrmy doplňovala právě o doplňky, které jsou bohaté na bílkoviny-cottage, protein, tvaroh…to je jediné, co bych tomuto programu vytkla. Jinak doporučuji a budu doporučovat Zdravé stravování i nadále.
Mgr. Nicole Kohútová
Dula/psychologička
Strava pre dojčiace mamičky od Zdrave stravovaní bola najlepšou voľbou v 600nedeli akú som mohla urobiť a odporúčam to každej buducej mamine. Je to oveľa lepšia investícia ako plno nepotrebných vecí z výbavičky pre bábätko, pretože babo najviac potrebuje spokojnú a zdravú mamu. Každý deň som mala čerstvé a výživné jedlo pre mna, a tak som sa mohla plne venovať dieťatku a oddychu, ktorý je kľúčový po pôrode. Taktiež mi to ušetrilo čas strávený v kuchyni na prípravu, varenie a umývanie a tiež hodiny v supermarkete. Som vďačná, že žijeme v tejto dobe máme takéto možnosti uľahčiť si život.