Pro každý den s upraveným jídelníčkem

Pro sport

Speciální programy

Jaký vybrat program?

Přiobjednejte si

Pro každý den s upraveným jídelníčkem

Pro sport

Speciální programy

Jaký vybrat program?

Přiobjednejte si

FLEXI IN

13. 03. 2022

Zdravé stravování se tentokrát nechalo inspirovat flexitariánstvím, jehož základní myšlenku překlopilo do stravovacího programu FLEXI IN.

Zjistit více

 
Zdravé stravování - příprava pokrmů

Novinka FLEXI IN

Program FLEXI IN je krabičková dieta, která je inspirovaná flexitariánstvím, tedy stylem, kdy převažuje bezmasá strava a je kladen velký důraz na kvalitu a původ vstupních surovin. Zdravé stravování se v případě tohoto programu maximálně snaží odebírat suroviny z eko chovů či od českých farmářů a zohledňovat moderní ekologické trendy.

Příkladem mohou být saláty z aquaponie, kde jsou saláty pěstovány nekonvenčním způsobem v uzavřeném recirkulačním systému. Tedy ne na poli v půdě, ale ve vodě. Saláty vypěstované touto metodou vylučují použití pesticidů, sklizeň je celoroční a k nám putují i s kořeny, což prodlouží jejich čerstvost a množství živin. Saláty z aquaponie, stejně tak výživné microgreens, nám dodá český pěstitel inGreen. V našem hledáčku jsou i další progresivní pěstitelé. Například se nám nabízí příležitost odebírat potraviny nového typu plné vitaminu D. Řeč je o houbách, které jsou inovativní přírodní cestou obohacovány o tento významný vitamin důležitý pro imunitu.

Pestrá skladba redukčního jídelníčku FLEXI IN přinese opět nápadité recepty lahodných chutí s velkým množstvím ovoce a zeleniny, luštěnin a obilnin, vajec a mléčných výrobků. Chybět nebudou ani kvalitní masa a ryby, které završí přítomnost semínek a ořechů, opět tak, abyste tělu dodali všechny potřebné živiny. 

Pokud si objednáte celodenní menu, dostanete navíc každý den čerstvé ovoce – dle sezonní nabídky. Ovoce není započítané v energetické hodnotě balíčku. Program FLEXI IN balíme do papírových tašek.

  Objednat program FLEXI IN  

Program startuje 11. 10. 2021, objednávat můžete už nyní.

Nenechte si ujít nejdůležitější
novinky o Zdravém stravování

Nebojte se, váš email rozhodně nepřehltíme.
Obvykle zasíláme dvě nejdůležitější zprávy měsíčně.

Vaše data jsou v bezpečí. Přečtěte si více o našich zásadách ochrany osobních údajů.

 

Facebook Zdravého stravováníFacebook Zdravého stravování

+420 517 070 333Po-Čt:  8:00-17:00
Pá:       8:00-16:00
Ne:       12:00-19:00 (pouze dotazy ohledně rozvozu)

info@zdravestravovani.cz


Informace o naší krabičkové dietě


Copyright ©2024 Zdravé stravování s.r.o. | Design IMPnet, realizace Reperio