Pro každý den s upraveným jídelníčkem

Pro sport

Speciální programy

Jaký vybrat program?

Přiobjednejte si

Pro každý den s upraveným jídelníčkem

Pro sport

Speciální programy

Jaký vybrat program?

Přiobjednejte si

Vymyslete pro nás reklamu na leden!

16. 12. 2013

Jste kreativní, máte dobré nápady? Chystáme reklamní kampaň na leden a připravili jsme soutěž pro naše příznivce a zákazníky.

Zjistit více

 
Zdravé stravování - příprava pokrmů

 

Vymyslete slogan nebo motto pro lednovou kampaň Zdravého stravování. Pokud váš nápad použijeme, dostanete od nás jídlo na celý měsíc zdarma (v hodnotě minimálně 4200 Kč - 20 dnů, program a kalorickou řadu dle vašeho výběru). 

Pokud se nám některý nápad bude hodně líbit, ale nakonec ho nevyužijeme, odměníme autora aspoň malou pozorností. Zajímavé nápady po skončení soutěže zveřejníme. 

Zadání

Cílem reklamy je oslovit ty, kteří si dali jako novoroční předsevzetí, že zhubnou nebo zlepší svoje stravování. Součástí kampaně budou venkovní billboardy, internetové bannery a inzerce v sociálních sítích (zejména na Facebooku). Uzávěrka soutěže byla v neděli 22.12. 2013 ve 20 hodin a vyhodnocení soutěže je zde, Všechny účastníky také informujeme e-mailem. Odesláním nápadu souhlasíte s podmínkami soutěže.

 

Vkládání nápadů bylo ukončeno.

 

Podmínky účasti v soutěži

  1. Pořadatelem soutěže je Zdravé stravování s.r.o., IČ: 29292069.
  2. Zúčastnit se mohou osoby s bydlištěm na území České Republiky nebo Slovenské republiky. Výhrou je stravovací program dle výběru výherce z nabídky pořadatele a to včetně dovozu na adresu stanovenou výhercem. Účastník bere na vědomí, že pořadatel doručí případnou výhru pouze na adresy, které se nacházejí v místě jeho působení (orientační přehled viz místa rozvozu). Soutěžícím se stane každá fyzická osoba, která vyplní na této stránce soutěžní dotazník. Účastník je povinen vyplnit všechny povinné údaje pravdivě. 
  3. Výhry nejsou právně vymahatelné. Pořadatel si vyhrazuje soutěž kdykoliv změnit nebo ukončit bez udání důvodu. Podmínkou pro získání výhry je podpis dohody o souhlasu s komerčním využitím sloganu pořadatelem soutěže bez nároku na další honorář.
  4. Soutěžící dává pořadateli v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a zákonem č. č. 480/2004 Sb. v platném znění souhlas se zpracováním a užitím své e-mailové adresy pro další obchodní a marketingové účely. Účastník soutěže svou účastí v soutěži souhlasí se zasíláním informací o zboží nebo službách a jiných obchodních sdělení. Soutěžící zároveň vyjadřuje souhlas s tím, aby tyto osobní údaje byly v plném rozsahu a k účelům výše uvedeným zpracovávány i prostřednictvím třetích osob pověřených pořadatelem. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Soutěžící má právo svůj souhlas kdykoliv odvolat.

Nenechte si ujít nejdůležitější
novinky o Zdravém stravování

Nebojte se, váš email rozhodně nepřehltíme.
Obvykle zasíláme dvě nejdůležitější zprávy měsíčně.

Vaše data jsou v bezpečí. Přečtěte si více o našich zásadách ochrany osobních údajů.

 

Facebook Zdravého stravováníFacebook Zdravého stravování

+420 517 070 333Po-Čt:  8:00-17:00
Pá:       8:00-16:00
Ne:       12:00-19:00 (pouze dotazy ohledně rozvozu)

info@zdravestravovani.cz


Informace o naší krabičkové dietě


Copyright ©2024 Zdravé stravování s.r.o. | Design IMPnet, realizace Reperio