Pro každý den s upraveným jídelníčkem

Pro sport

Speciální programy

Jaký vybrat program?

Přiobjednejte si

Pro každý den s upraveným jídelníčkem

Pro sport

Speciální programy

Jaký vybrat program?

Přiobjednejte si

Aneta Kubalová

02. 11. 2021

Fitness trenér
Krabičky jsem si chystala sama doma, ale zabralo mi to spousta času, proto jsem se rozhodla vyzkoušet Zdravé stravování. Domluva byla velmi rychlá a hlavně příjemná. Ujala se mně velmi milá výživová poradkyně, která se mnou vše probrala. Momentálně jsem těhotná, tudíž se ve mně odehrávají různé chutě na sladké. Výživová poradkyně mi tedy nabídla program PRO ZDRAVÍ 7000. Všimla jsem si, že v nabídce je také stravovací program pro maminky (PRO MÁMY), které kojí. Myslím, že v době mateřské dovolené tohle ušetří opravdu hodně času. Firma nabízí několik různých stravovacích programů, takže krabičky jsou opravdu přizpůsobené i těm, kteří jsou v jídle vybíraví nebo mají nějaké stravovací omezení.

Zjistit více

 
Aneta Kubalová

Krabičky chodí od pondělí do pátku kromě víkendu. Na víkend většinou vařím jídlo, na které mám chuť, anebo když mám v plánu vyzkoušet nový recept. Což mi plně vyhovuje. Řidič jezdí každý večer kolem 19:30 a krabičky mi doveze až domů. Jídlo je popsané, taktéž i složení a kalorie. Měla jsem na instagramu dotaz ohledně obalu, který je z plastů. Tento obal je vratný, takže po domluvě s firmou nebo řidičem lze tyto obaly vrátit.

Vyzkoušela jsem zatím jen program pro ZDRAVÍ 7000. Jídla mi vyhovují, byla jsem najedená a neměla jsem žádný pocit hladu. Občas jsem byla vyděšená z toho, jak zvláštně jídlo v krabičce vypadá, ale po ohřátí a vyzkoušení jsem byla velmi milé překvapená. Co mi tam více chybělo, tak byla pestrost zeleniny. Možná bych místo salátu zvolila třeba rajčátka a papriku, ale jinak nemám co vytknout.

Na co jsem si musela zvyknout, tak byla dopolední svačinka, která obsahovala občas i polévku. Obědy a večeře jsou opravdu moc dobré. Ochutnala jsem také jídlo, které jsem nikdy nejedla anebo mně to ani nenapadlo někdy uvařit. Hlavně jsem se těšila na večer, až přijdou krabičky na další den. Bylo to pro mě takové překvápko večera, protože jsem se hned více těšila na další den.

Za mě jsou krabičky opravdu dobrá volba a jsem moc ráda, že jsem si tohle mohla vyzkoušet. Pokud chcete ušetřit čas nebo nevíte co vařit, máte méně času na přípravu jídla, tak doporučuji vyzkoušet. Z některých porcí se nejednou najedl i můj přítel, takže nemusíte mít obavu, že budete muset během dne ještě krabičky prokládat jiným jídlem.

Nenechte si ujít nejdůležitější
novinky o Zdravém stravování

Nebojte se, váš email rozhodně nepřehltíme.
Obvykle zasíláme dvě nejdůležitější zprávy měsíčně.

Vaše data jsou v bezpečí. Přečtěte si více o našich zásadách ochrany osobních údajů.

 

Facebook Zdravého stravováníFacebook Zdravého stravování

+420 517 070 333Po-Čt:  8:00-17:00
Pá:       8:00-16:00
Ne:       12:00-19:00 (pouze dotazy ohledně rozvozu)

info@zdravestravovani.cz


Informace o naší krabičkové dietě


Copyright ©2024 Zdravé stravování s.r.o. | Design IMPnet, realizace Reperio