{"ajax_url":"\/component\/ingallery\/?task=gallery.view&language=cs-CZ","ajax_data_url":"\/component\/ingallery\/?task=picture.data&language=cs-CZ","lang":{"error_title":"Bohu\u017eel, do\u0161lo k chyb\u011b","system_error":"Syst\u00e9mov\u00e1 chyba. Pro v\u00edce informac\u00ed zobrazte log nebo povolte zobrazen\u00ed chyb v nastaven\u00ed komponentu InGallery."}}

Pro každý den s upraveným jídelníčkem

Pro sport

Speciální programy

Jaký vybrat program?

Přiobjednejte si

Pro každý den s upraveným jídelníčkem

Pro sport

Speciální programy

Jaký vybrat program?

Přiobjednejte si

Proměna se Zdravým stravováním

Jste odhodláni opravdu změnit své stravovací návyky a zhubnout? Můžeme vám pomoci váš sen uskutečnit. Z přihlášených zájemců vybereme 3, kteří získají zcela zdarma krabičkovou dietu s nutričním poradenstvím v hodnotě přes 20 000, 30 000 a 60 000 Kč. A ostatní nepřijdou také zkrátka. Zkuste štěstí!

 
Zdravé stravování - příprava pokrmů

O proměně

Rozhodli jsme se podpořit několik našich fanoušků Zdravého stravování na jejich cestě za zdravějším já. Proto vyhlašujeme proměnu se Zdravým stravováním! Tato proměna je šancí na zlepšení vašeho zdraví, postavy a celkového pocitu ze života. A co můžete získat? Celodenní stravovací program krabičkové diety za účelem redukce hmotnosti na 2, 3 nebo 6 měsíců.

Jak se přihlásit

  • Chcete-li se zapojit do naší proměny, můžete se přihlásit prostřednictvím formuláře níže do 29. 4. 2024.
  • Musíte souhlasit se všemi podmínkami účasti a vyplnit všechna pole přihlášky.

Budeme rádi za sdílení instagramového příspěvku Zdravého stravování věnovaného proměně a označení svých přátel, které by proměna mohla zajímat (není však podmínkou účasti).

Výběr účastníků

  • Tři účastníci budou vybráni pořadatelem proměny do 13. 5. 2024 a budou kontaktováni prostřednictvím e-mailu, jež zájemce uvedl do přihlašovacího formuláře.

Přihláška do Proměny se Zdravým stravováním

Prosím vložte jméno a příjmení.

Prosím vložte platnou e-mailovou adresu

Prosím vložte telefonní číslo

Prosím zadejte Váš věk.

Prosím zadejte Vaši výšku v centimetrech.

Prosím zadejte Vaši hmotnost v kilogramech.

0/1000

Prosím napište nám stručně Vaši motivaci

Prosím vložte fotografii

Před odesláním je nezbytné souhlasit s podmínkami, děkujeme.

Pravidla Proměny se Zdravým stravováním

Pořadatel proměny:

Zdravé stravování s.r.o., Jiřího z Poděbrad 978, 696 62 Strážnice, IČ: 29292069, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Podmínky účasti ve výběru do Proměny se Zdravým stravováním:

Zájemci (starší 18 let), jež projeví zájem o proměnu, musí být v závozové lokalitě krabičkové diety Zdravého stravování v České republice a na Slovensku. Ověření závozové trasy lze provést na klientském centru Zdravého stravování: +420 517 070 333 (po-pá: 8-16 hodin). Závoz krabičkové diety probíhá neděle-čtvrtek v odpoledních/večerních hodinách.

Zájemci o proměnu se Zdravým stravování prohlašují, že nemají žádné zásadní zdravotní omezení, které by bránilo v podstoupení dietního jídelníčku.

Osobní údaje zájemců o proměnu nebudou poskytovány dalším osobám; budou využity jen pro výběr účastníků Proměny se Zdravým stravováním, a to na základě souhlasu zájemce vyjádřeného odesláním osobních údajů v přihlašovacím formuláři.

Podmínky účasti v programu Proměna se Zdravým stravováním:

Vybraní účastníci se zavazují osobně navštívit nutriční poradnu Zdravého stravování v Praze nebo Brně na začátku a na konci proměny (ve všední den dle domluvy v čase od 8 do 16 hodin). V případě nejdelší 6měsíční proměny je podmínka návštěvy poradny po 3 měsících diety. Součástí každé návštěvy poradny bude fotografování (před proměnou, v průběhu a po realizaci proměny), měření na bioimpedančním přístroji a edukační minimum k novému jídelníčku.  

Proměnou se rozumí redukce hmotnosti účastníka proměny dle programu vybraného nutričními specialisty společnosti Zdravé stravování. Účastník se zavazuje po dobu proměny dodržovat doporučený stravovací režim, tedy stravovat se výlučně krabičkovou dietou s výjimkou dnů, na které není strava dodávána (víkendy/státní svátky). I v těchto dnech se však účastník zavazuje dodržovat zásady zdravého stravování tak, aby nedošlo ke zmaření účelu proměny. 

Od účastníka proměny vyžaduje Zdravé stravování poskytnutí informací o důvodech proměny, zdravotním stavu, věku, hmotnosti, tělesných mírách, rámcové profesi, zálibách, životním stylu včetně stravovacích a pohybových návyků a cílech proměny. Tyto informace mohou být zveřejněny na našich sociálních sítích (web, Facebook, Instagram) a v médiích bez časového a regionálního omezení.

Je nutné poskytnout 3 fotografie ve vyšším rozlišení ze soukromého života před a po proměně jako dokumentační obrazový materiál účastníka proměny.

Požadujeme také poskytnutí recenze pro Zdravé stravování s portrétovou fotografií.

S účastníkem proměny bude o proměně uzavřena smlouva, kterou vybraný účastník musí podepsat a potřebné informace ke zpracování osobních údajů.

Odměna:

Vybraní účastníci proměny získají krabičkovou dietu (celodenní menu) za účelem redukce hmotnosti na dobu 2, 3 nebo 6 měsíců. Výběr redukčních programů a jejich posloupnosti stanoví nutriční specialistka po dohodě s účastníkem.

 

Nenechte si ujít nejdůležitější
novinky o Zdravém stravování

Nebojte se, váš email rozhodně nepřehltíme.
Obvykle zasíláme dvě nejdůležitější zprávy měsíčně.

Vaše data jsou v bezpečí. Přečtěte si více o našich zásadách ochrany osobních údajů.

 

Facebook Zdravého stravováníFacebook Zdravého stravování

+420 517 070 333Po-Čt:  8:00-17:00
Pá:       8:00-16:00
Ne:       12:00-19:00 (pouze dotazy ohledně rozvozu)

info@zdravestravovani.cz


Informace o naší krabičkové dietě


Copyright ©2024 Zdravé stravování s.r.o. | Design IMPnet, realizace Reperio