Michaela Štoudková
modelka
Krabičky od Zdravého stravování jsme s přítelem měli měsíc a velká spokojenost.
Přečíst celou referenci
Monika Tuzarová
Celkově krabičky od Zdravého stravování hodnotím výborně a doporučuji všem v okolí. Nejedná se vůbec o žádnou dietu, nicméně o plnohodnotné, vyvážené a zdravé jídlo.
Přečíst celou referenci
Barbora-Lucie Procházková
Osobní trenér pro fitness a běh
Veganské krabičky mi pomohly nabourat můj stravovací stereotyp a příjemně obměnit každodenní stravování. Chutě byly vyvážené a opravdu jsem si užívala výborně dochucené jídlo. Účel tedy krabičky splnily na 100% - vymanění se ze stravovacího stereotypu. Kvůli laktózové intoleranci jsem zvolila právě veganský program. Jediné, co mi na tomto programu “vadilo”, že jsou bílkovinově podhodnocené. Jako hodně aktivní člověk, kterému na dostatku bílkovin záleží, jsem si tedy pokrmy doplňovala právě o doplňky, které jsou bohaté na bílkoviny-cottage, protein, tvaroh…to je jediné, co bych tomuto programu vytkla. Jinak doporučuji a budu doporučovat Zdravé stravování i nadále.
Věra Závorková
Paraplavkyně
S krabičkami od Zdravého stravování jsem moc spokojená. Vzhledem k tomu, že reprezentuji Českou republiku v para plavání mi krabičková strava velmi vyhovuje. Nejen že ušetřím čas, ale vím, že mám pravidelné stravování a veškerou výživu co moje tělo potřebuje. Kolikrát mám dvoufázové tr éninky a já si takhle můžu vzít krabičky na bazén a v klidu se po tréninku najíst a pak pokračovat do posilovny.
Přečíst celou referenci
Tereza Jandová
Moderátorka
Na začátku října jsem se rozhodla, že začnu běhat, abych do léta vypadala lépe a byla se sebou spokojená. Ale 80 % je jídlo, takže krabičky byly jasná volba. Vybrala jsem si program Protein Extra, který obsahuje méně sacharidů. Jídla jsou pestrá a nestalo se mi, že bych po nich měla hlad. A výsledek po 3 týdnech se Zdravým Stravováním? „Ty jsi nějaká hubená.“ To byla pochvala od známé a ručička na váze ukazuje o 3 kg méně. A pro mě to znamená motivaci pokračovat dál.